Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

popalene prsy savom !!!!!!!!

Príspevok v téme: popalene prsy savom !!!!!!!!
savo

Ludkovia pomozte niekto pred pol rokom mi savo spalilo bruska na rtroch prstoch uz som si myslela ze sa mi to hoji ale stale je to zle...
som v zahranici tak k doktorke nemam moznost ist...stale mi to vyzera cudne hocico mi to podrazdi dokonca aj cista voda...vyzera to akoby sa mi stale supala pokozka ale je to take tvrde a niekedy mi to cele scervena a pali to a niekedy to vobec necitim len tam mam taku tvrdu pokozku tak poradte dacoooo somuz zuuuufalaaa...

janka.

ja bežne upratujem so savom bez rukavíc. a keď mám niekde flak, tak nalejem savo alebo domestos a periem bez rukavíc. potom ruky oplachnem a nakremujem. nič mi to nerobí. tak neviem, či to máš od sava. možno máš citlivejšiu pokožku, ale pol roka je dlhá doba, to by už malo byť dááávno v poriadku. určite by som skúsila calciovu masť, framikoinovú masť a namáčala v repíku.

slenka

Myslím si, že keď to bolo už tak dávno, tak to bude niečo závažnejšie.Nemáš nejaký iný problém s kožou, alebo cukrovku? Podla mna by ti vedeli poradiť aj v lekárni ak sa dohovoríš.Prečo nemáš možnosť ísť k doktorovi?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

popalene prsy savom !!!!!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk