Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

isty cas pocitujem taky tlak vzadu v hlave

Príspevok v téme: isty cas pocitujem taky tlak vzadu v hlave
katica

Ahojte.Prosim o pomoc, len vážne! uz isty cas pocitujem taky tlak vzadu v hlave, a obcas ma tak zacne hlava boliet, ze je mi na odpadnutie. Tá bolest trva sekundy, potom zase vsetko ok.Niekedy aj taky pocit, ako keby mravce prebiehali po celej hlave.... prosim o rady, dnes mi dali vysetrit krv. Lekarka si mysli ze som hypochonder, ze vymyslam, ale tá bolest neustupuje.... a ja zacinam mat strach. ved nemozem zit na tabletkach proti bolesti. z coho to moze byt???dakujem pekne

ivka84

JA sa chcem spitat ci sa moze kombinovat horcik zo zelezom lebo som poculam ze na moje problemi zo zdravim bi to malo pomoct ak mozte odpovedzte cim skor dakujem!

[zruseny12]

...vies bolenie hlavy je tiez siroky pojem...hlava moze boliet z hoci coho...treba sa aj sledovat kedy zacne boliet hlava....

katica

dakujem...dnes mi dala tabletky na bolest hlavy...potom sa uvidi, ale tá lekarka je inac dobra...len asi nemala dobry den...
uvidim po tabletke...

[zruseny12]

...tiez mam take bolesti hlavy...niekedy ked vypijem kavu tak mi je dobre...tak neviem,asi to bude z nizkeho tlaku,ale ako iny pisu moze to byt aj chrbtica,ale aj migrena...je vela dovodov preco boli hlava...
...ked ti fakt lekarka,hovori,ze si hypochonder tak ju vymen...

imunitka

Problem, ktory opisujes vyzera, ze ma suvislost s krcnou chrbticou. velmi dobre to poznam. Ak ti lekarka tvrdi, ze si hypochonder bez toho, aby ta vedela poslat na ortopediu, je sprosta a obmedzena. Vymen ju v zaujme svojho zdravia!

jelenka

katica, presne ako ty. Bolí, tlačí ma v zadu v hlave ale bolesť trvá už asi týždeň. Myslím si že je to chrbtica, lebo takéto stavy mávam už asi 2 roky.

kachnicka

Moze ist o problem s chrbticou. To co popisujes vyzera ako narazove chvilkove zachvaty migreny, kedy krv narazom rozsiri cievy. Obcas taketo zachvevy mavam aj ja, ale myslim, ze to ma suvis s tou chrbticou, vzdy ked sa poriadne vystriem a ponatahujem, prejde aj ta bolest.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

isty cas pocitujem taky tlak vzadu v hlave - Fórum - ZDRAVIE.sk