Urgentný prípad-CHUDNUTIE !!!

Príspevok v téme: Urgentný prípad-CHUDNUTIE !!!
tinus99

Ach tie diéty!!! prosím vás,vedel by mi niekto pomocŤ??? je to so mnou už dosť zlé ... Pri mojej výške 172 cm mam skoro 90 kg !!! a to mám ??? onedlho 14 rokov ...! ... Odmalička som bola pritele,snažím sa chudnuť už tri roky,no bezvýsledne ..vždy to naberiem nas5 ...Ja už fakt neviem čo robiť,chcela by som byť chudá ale ide aj o moje zdravie,zatial je všetko v poriadku aj cholesterol mam nízky,všetko,ale mám problémy zo štítnou žlazou,beriem tabletky euthyrox, lebo mám spomalenú činnosť štítnej žlazy ... Nedokážem sa obmedziť v jedle !! proste nedokážem :( Neviem či som odkázaná doživotne byť takáto (aj blizki ludia mi tipuju tak o desat kg menej ... ale už to čislo je strašné :( ..Nevedel by mi niekto poradiť z vlastnej skúsenosti ako sa mu podarilo zhodiť ideálne by bolo aj na tých 70 kg :( ...

coyoteugly18

aj ja mam rada sladkosti ale nesmies to prehanat tak skus musli tycinky a masko by si mala zacat jest musia ti chybat vtaminy a telo v tvojom veku ich potrebuje potom si to vyzaduje inym sposobom ako su napr sladkosti a ked ti teda nechuti tak skus zjest aspon masovy vyvar a nepapaj vela vysmazaneho ani polotovary a naozaj je to o sebadiscipline

tinus99

Nooo je to tazke pretoze ja mam sladkosti velmi rada,maso nejem vobec, ale ked uzdostanem chut na sladke tak len na cokoladu ...ehm

coyoteugly18

ved to prave robis zle musis jest stale ale po malickych porciach a viac zeleniny a ovocia skus vymenit napriklad sladkosti za jablko alebo susene ovocie

tinus99

Ano k endokrinologicke chodim,vzdy ma poriadne zdrbe,a ked aj nejake to kilecko zhodil co uz nebolo riadne davno tak ani nevie ze dva dni predtym nejem len aby som maala o nieco menej