Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

epilepsia

bona

Dcéra sa lieči na epilepsiu. Veľké záchvaty už ustúpili, ale zostal veľmi veľký tras rúk a nôh, až taký, že má problém jesť a písať a vôbec chodiť. Začína aj horšie rozprávať. Prosím poraďte ako sa z toho vyliečiť. Má 17 rokov. Lieky užíva stále. Prosím pomôžte. Ďakujem!

anonym_373

Uz velmi dlho sa liecim na epilepsiu a mavam aj zachvaty.Prosim vas ak niekto viete o katogennej diete poslite mi ju na mailovu adresu pavelovaj@pobox.sk.Dakujem vam velmi pekne.

anonym_373

mozte mi niekto poslat recept na katogennu dietu.Mam epilepsiu aj zachvaty a viem , co je to za vaznu chorobu..prosim vas

Michaela_1

Ahoj Táňa, ak ti môžem poradiť, tak diéta o ktorej ste hovorili sa volá ketogénna diéta a bližšie informácie nájdeš aj hľadáčikom na www.zoznam.sk a konkrétne o tejto diéte na new.biomag.sk skratka názvu tejto diéty je CKD. Veľa zdravia.

sima

Ahoj Tani. Epilepsia sa da odstraniť operáciou. Robia to aj v Bratislave. Je to však dosť riskantné, a nie je to možné u každého. Nie je to možné vtedy, ke´d máš v mozgu viac ohnísk epilepsie.

ola

tana pocula som o urcitej diete ktora je dost ucinna mozno uplne nevylieci ale zachvaty by sa nemali uz opakovat len si neviem spomenut na jej nazov
asi KY zacina skus sa opytat lekarov

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

epilepsia - Fórum - ZDRAVIE.sk