Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomozte prosimmmmmmmm:( prosiiiimmmmm

Príspevok v téme: pomozte prosimmmmmmmm:( prosiiiimmmmm
sadsouuullll

uz od malicka mam problemy so sebavedomim,hamblivostou,utiahnutostou a podobne. skoncila som u psycholgicky nakoniec ma to tak zobralo v tej puberte ze som skoncila u psychiatricky. vzdy som mala pocit ze niesom v spolocnosti vitana ze ma nikto neberie ze som trapna a nudna. vzdy som mala problemy zaclenit sa do kolektiva a ked som sa aj tak som sa nemala s nikym o com rozpravat a pripadala som si strasne menejcenna. tak je to az do teraz. sice som brala antidepresiva ale ostatok ten nedostatok sebavedomia hamblivost a tak dalej:( mam doma plno knih o tomto ale darmo mam knihy ked nic nerobim?:( nedokazem. teraz som si kupila knihu to okamzite sebavedomie aj s nahravkou co je..strasne som sa nato tesila ale dopadlo to ako vzdy ze som sa do toho nedokopala a dobpredu som si hovorila ze to nepomoze:( co mam robit. chcem zit normalny zivot, nemat strach zo spolocnosti nebyt taka hambliva:(

kkkkkk

preco sa tak zaoberas sebou?Cava mala v tom pravdu ze v zivote je vela inych problemov.NIekedy sa mi zda ze mnoho ludi tym malym sebavedomim obracia na seba pozornost a che byt stredobodom pozornosti .Poznam taku babu co je ticho ,,a vsetci sa jeje cpu do zadku a stale pytaju co jeje je,... ona potrebuje byt taka utlocitna,,aby bola zaujmava aspon niecim.Nie si trosku orientovana len na seba?

povzbudenie

V prvom rade si musíš začať vážiť sama
seba,len tak si Ťa začne vážiť aj Tvoje okolie.Musíš si viac veriť.Tvoj svet bude taký aký si vytvoríš.Môžeš dosiahnúť obrovských úspechov alebo sa môžeš uspokojiť s biednym životom.Voľba je iba na Tebe.
Ak sa rozhodneš pre pozitívny smer,uvedieš do pohybu nezastaviteľnú silu,ktorá Ti umožní získať lásku rodiny,priateľov,dobré fyzické a dušenvné zdravie.Netráp sa nad tým,čo bude zajtra,veď nad tým,čo bolo dnes si sa trápila včera.Ráno sa pekne na seba v zrkadle usmej a povedz si,že dnes budeš vo všetkom úspešná. Usmievaj sa na
ľudí a aj oni sa budú usmievať na Teba.
Viem,že to dokážeš! Budem Ti držať palce!

sadsouuullll

nevadi aj tak vam moc dakujem ze ste reagovali. na svete su rozni ludia:( aspon ze mam priatela a ten ma berie taku aku som a lubi ma:)dakujem vam :)

silviia

nenechaj sa odradit jednou reakciou, stat sa to moze komukolvek a preto CAVA nesud a neosocuj ludi, ked nechces a nevies pomoct, bud radsej "ticho". kazdy mame s dacim problemy a nik nevie co ho v zivote postretne...
neviem, so slabym sebavedomim nemam skusenosti ale mozno, skus sa sadsoul zamysliet nad svojim detstvom ake bolo a vztahy city a tak, zial, neviem viac poradit len som chcela aby si nebola smutna z jednej odpovede,
ale neboj, zivot nieje len o tom

timkaa

milá ceva, ak vstávaš hore riťou, tak sem nelez, lebo o takéto rady nikto záujem nemá. skľudni hormóny a ak ťa niekto alebo niečo sere, tak si tu nevybíjaj zlosť na druhých. obmedzená a chudera si akurát tak ty.

petrik78

pomohlo ti to od cavy?
podla mna si zlata uz len preto ze si to vies priznat.dal by som ti pusu za to.ale myslim si ze problem nie je v tom aka si ale akou by si xela byt.resp ako by si xela zit.bud sama sebou a hotovo,to nezmenis ani pirulkami.ja mam napriklad take ako si ty radsej ako tie sebavedome,ci \"zdravo sebavedome\"

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pomozte prosimmmmmmmm:( prosiiiimmmmm - Fórum - ZDRAVIE.sk