Potrat?

trc

ja mam 16 rokov priatelka tiez a bude musiet ist na potrat, pretoze sa stalo to, co sa stat nemalo ... Kondom zlyhal a ... Nie je to prijemne, ale tak co mame robit ? Azda nechat si dieta ked este my sme skoro deti ?? hmm ...

tili

zaba svetske zakony vytvoril iba clovek, ktory je omylny. To chces povedat, ze ked sa to do 3. meiaca vola embryo, tak to nie je clovek? Velmi sa mylis!!!Je to clovek od chvile pocatia, ked splynie vajicko so spermiou a ci sa to vola embryo alebo plod stale je to ziva ludska bytost!!!

zaba

predtým,než zacnete niekoho odsudzovat a posielat do pekla,utlocitne zienky,ktore uz pri pohlade dokazu ronit slzy,tak si uvedomte jednu vec:potrat sa legalne da robit do tretieho mesiaca,vtedy sa hovori o EMBRYU,ktore ma cm max.2cm.
ak sa robi potrat potom tak je to vzdy z nejakej zdravotnej indikacie zeny,ze jednoducho sa urobit musi,lebo moze,alebo je ohrozeny jej zivot.a zivot zeny,jeho zachrana je v zmysle prava prednostnejsi,ako zivot nenarodeneho dietata.
a to nad cim vy pustate slzicky,to co vidite TO NIEKTO UROBIL,aby tej zene zachranil,alebo aspon neohrozoval zivot,a NIE PRETO,ze si to ta zena zelala.
a NIKDY NEMOZTE VEDIET, ci sa v takej situacii v buducnosti neocitnete aj vy !!!
takze s odsudzovanim a nenavistou pomaly

nani

boze..videla som len zaciatok toho videa,alenemohla som to dopozerat, bo by som musela ist nakrmit zachod.ta zena, ktora sa rozhodne pre potrat, je to jej slobodna volba, ale treba si to poriadne premysliet.nie som proti a nie som ani za to.ked som videla len zaciatok tohto videa, rozhodla som sa, ze v zivote by som na potrat nesla, radsej y som to dietatko donosila a dala na adopciu, ale nikd by som take nepodstupila.

markketa

samozrejme je to video na silny žaludok!ja som plakala cely den ked som to pozerala.je to brutal.nikdy to neurob,ak nechceš dietatko,račej ho daj k adopciji,ale nezaby ho,prosim ta,určite by ta to raz mohlo mrziet a navyše to može mat za nasledok to,že už nikdy nemusiš moct mat deti.aj keby som mala 15r.a stalo by sa mi to,určite by som to neurobila,vždy je niejake ine riešenie,ako toto.pozri to video,ale bude to boliet,to ti vravim.mala som jeden prirodzeny potrat v 10tyždni a 2r.som sa nedokazala stoho psichycky dostat,vyčitala som si to,že som bola malo opatrna a že som zdvihala tažke veci,bolo to moje druhe dietatko a moc ma to bolelo.potom som 2r.vobec nemohla otehotniet,teraz mam 1r druhu dcerku a som stastna,že som ju vobec vynosila,nakolko som skoro onu opet prišla.rozmysli si to.

moniqa87

ludia prosim vas nezabijajte tie malicke stvorenia, urcite vam zivot neskazia... aj moja mama bola velice mlada ked otehotnela a keby si ma nebola nechala (doktori jej odporucali potrat) tak by som tu nebola a som jej za to velmi vdacna, ze dnes mozem zit aj ja....

java

Prosím, nechoď na potrat. Keď sa dá a môžu ti pomôcť rodičia... tak si nedaj bábo zobrať. Je to najkrajší zázrak života. A myslím si že radšej v decáku a môže si ho niekto adoptovať ako to neviniatko ZABIT!!!!!!!

ramirez

Nie nic nie je zadarmo, pekne si ho zacalujes sama. Ked si decko potrebujes suhlas rodicov a decko si az do 18 roku veku zivota. Prebieha to velmi kruto an moj vkus, nepacilo by sa ti to.