Potrat?

chrobak

pre zuzanka2221 Nezvaluj hned vsetko na chlapov a na to,ci ludia nevedia o antikoncepcii.Nepoznas asi pripady,ked baba otehotniet aj ked pouzivala antikoncepciu.Beriem,ze mas rada deti,ale baba,ktora sa rozhodne pre potrat nemusi byt hned mimo.Je to jej rozhodnutie a vzdy lepsie,ked sa rozhodne takto,ako by malo byt o jedno dieta navyse v decaku.Opustene,nechcene.Ak si nic take nezazila,tak nesud.

elektra

to som poslala somarinu myslela som toto
www.prolife.cz
Ako mozu byt ludia ktory toto vedia urobit.
nech zhniju v pekle no to by bolo este pre nich pekne.nech nezhniju ale nech su tam!!!

zuzanka2221

pre GIRALDINA:ved ja nekricim ,ale vie ma to strasne nastvat.deti mam strasne rada a nechapem ako niekto moze spravit to,ze zabije vlastne dieta.ked ma nejaku vaznu deformaciu tak je to ine.ale takto?je to nezodpovedne.

lula23

Odkaz eee.Mas pravdu ze som nezodpovedna. Nie ze nie som presvedcena ale chcela som ho do predu zabezpecit chapes. Teraz uz minulost nevratim spät musim mysliet na buducnost a ty si mi rozpravala len o minulosti ta mi je teraz ukaradnuta!Vies ked rozhodujes o zivote a smrti tak vycitky by som si nechala niekde inde, lebo teraz isto nie su vhodne!!!!

lula23

S rodicmi vychadzam dobre mam kompletnu a dobru rodinu. Len verim ze to bude pre nich sok lebo som dost zo slusnej rodiny sestri maju rodiny a ja zasa budem ta cierna ovca rodiny

ramirez

kamko: Podla naseho Trestneho Zakona je sex nelegalny len ak ma nejaky z partnerov pod 15 rokov. Sex s osobou 15 rocnou uz nie je trestny ak tato suhlasi. Od 15 rokov su fyzicke osoby sposobile niest nasledny za svoje sexualne spravani a mozu byt zodpovedne za sexualne trestne ciny.