Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

milujem muža, ale...

Príspevok v téme: milujem muža, ale...
simča22

Ahojte, neviem, či je to normálne, ale už 3 roky chodím s chalanom, som s ním šťastná, klape nám to po všetkých stránkach aj po tej sexuálnej, rada sa s ním milujem, ale stáva sa mi, že sa mi páči nejaká žena, napr. aj v telke a prestavujem si, aké by to bolo, bozkávať ju, normálne nad ňou rozmýšľam aj cez deň a niekedy si ju predstavím aj pri milovaní. Je to bisexualita?

kajka

:) ahoj ja mam to iste ;) som hotova ked vidim angelinu jolie vsetky filmy som snou videla a moj priatel si zo mna utahuje ze som bisex ale on to nemysli v zlom ,,,a nielen s angeliny som hotova minule sa mi stalo v jednom obchode bola nadherna predavacka cumela som na nu ako na spasenie a moj frajer si utahoval zo mna mi vravi kukaj ake ma usta a vravim mu " ved to,,a nielen usta ona je cela pekna " hehe minule sme isly okolo obchodu tak ma podpichol nejdes kuknut tvoju "kaaamosku" ;)
ja som sa aj bozkavala s jednou babou hmm no a bolo to fajnove ;)vies my baby to berem inak muzi oni su iny ako my ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

milujem muža, ale... - Fórum - ZDRAVIE.sk