Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim o radu - mastna plet - nejake skusenosti?

Príspevok v téme: Prosim o radu - mastna plet - nejake skusenosti?
milooo123

Dobry den..uz sa mi nerobi velmi akne ale obcas take male na cele a na licach mam hrozne mastnu plet vidim to hlavne rano ked vstanem a kuknem do zrkadla pouzival som kade co vselijake pripravky a vodicky ale len som si dosral plet s tym :( a teraz mam flaky a jazvycky take mensie :( a teraz mi najviac zabera letna voda rano na prebudenie tou sa len oplachnem a vecer po treningu okolo 7mej sprcha a tam so sprchovym gelom si umyjem aj tvar a potom este na noc dam daky krem NIVEA CREME .. a je to celkom ok .. len ten krem neviem ci pouzivat mam lebo som si ho dal vcera prvy krat na noc a zda sa mi ze tie flaky mi skorej miznu lebo je to taky regeneracny krem .. moze byt ? alebo co by ste mi odporucili?

defragmentar

mam 28 rokov a ksicht masny celu vecnost..v poslednej dobe som nasiel take vylepsenie ze sa kazdy den pilingujem holiacim strojcekom..lebo tie pilingy co predavaju v drogeriach su asi len pre nejake citlivky so suchov tvarov..potom si uz len cely den umyvam tvar mydlom..mynule ..mi brat prenechal nejaky balzam po holeni oriflame ale bol masny a vobec neupokojoval pokozku..a este k tomu aj smrdel..najlepsiu plet mam ked som hodinu vo vychlorovanom bazene

oilyskin

Moj bracho ma ten isty problem - poradila som mu krem od garnier - Total fresh na normalnu az problematicku plet a problem sa zmiernil. Je to nemastny, skor gelovy krem, ktory ma vela vitaminov - vitazky z hrozna...neleskne sa po nom - hned sa vstrebava...

[zruseny12]

kto ma mastnu plet tak sa na noc nekremuje,lebo je mastna...na den sa kremuje,ale malo...nie dat plno kremu...jasne v zime viac,ale v lete len trochu...su aj kremi na mastnu plet...

daj si...

daj si rano ten krem,nan si daj trochu tmaveho aknekoloru(tenku vrstvu) a potom prepudruj tym bielym pudrom avirilom :D

milooo123

nooo ved taq teraz neviem mam ten krem si davat na noc :D jasne ze nie rano to je somarina :) aa ten puder som pouzival jedneho casuu :P ae neviem aky to ma zmysel ten puder :)

mariaaaa

maria,to si mu riadnu kravinu poradila :D ked ma mastnu plet a ano krem??? to si kde videla??? :D ved by sa leskol potom cely den ako prasiatko :D

[zruseny12]

no ja by som na noc ti neodporucala krem ked mas mastnu plet...len si ju vycisti a hotovo...skor rano pouzivaj krem...
skus aj zeleny caj uvarit a potierat si zelenym cajom,ako pletovou vodou...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosim o radu - mastna plet - nejake skusenosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk