Točenie hlavy s pocitom na odpadnutie

Príspevok v téme: Točenie hlavy s pocitom na odpadnutie
ooo

Prosím vás poznáte niekto ten pocit? Ja mám úzkostnú poruchu, pri ktorej sa mi takto hrozne točí hlavy... nie som schopná ani sama chodiť, potrebujem všade doprovod, lebo sa mi zdá, že odpadnem. Mám aj veľmi nízky tlak. Beriem antidepresíva, ale nezaberajú. Vie niekto poradiť prosím. Som úplne vyradená zo života, nie som schopná sa pohybovať, už niekoľko týždňov som na péenke, stále testujú nové AD a nič...

TINKESZKA

Ahojte
prosim vas pomozte mi co dalej uz posledne dni cca 2 tyzden sa mi vkuse toci v hlave je mi na odpadnutie boli ma hlava v zadu nad krkom , dakedy ma bolia oci , ale to mi ani tak nevadi ale to tocenie hlavy , uz nevladzem co mam robit nechodim von lebo sa bojim po byte chodim pomali a chytam sa stien teraz len lezim.
Manzel sa somna smeje ze si vymislam,,
ale to neni pravda .
Poradte mi s coho to moze byt ???
Uz sa len trapim lebo nefungujem tak ako by som mala :-(

FI

ahojte..ja mam tiez uzkost,tocenie hlavy,tazke dychanie a pocit na odpadnutie.bojujem s tym uz rok.a je to hrozne,zmenilo to moj zivot a neviem ci este niekedy budem aka som bola.poradte nieco?

ooo

INKA prosím ak sem ešte nakukneš, môžeš mi napísať na mail tatiana_f@centrum.sk? Rada by som si s tebou viac popísala... ďakujem ti, stačí, ak napíšeš adresu, aby som vedela :)

ooo

no hej, aj deti sú veľmi zaujímavé a tvorivé... dnešných 16-17 ročných moc vecí nezaujíma... niekedy to ide fest na nervy... ale zase s niektorými je krásne robiť, niektorí za mnou chodia aj po dvoch rokoch od skončenia skupiny... sme v kontakte, radia sa so mnou, to je to pekné na tom

ooo/táňa

ja robím v prevencii so stredoškolákmi, vymýšľam a realizujem programy. nechcem sa toho vzdať, len znížiť úväzok, uvidíme, či mi to vôbec nová šéfka schváli... chcela by som robiť na pol úväzku tam a k tomu niečo doma alebo niečo z celkom inej oblasti, také oddychovejšie

inka

a co robis?ja som tiez zostla doma robit uctovnictvo ,chodim len raz za tyzden po ppaiere a nieco do firmy porobit ale inak robim doma.ale teraz mi uz aj chyba ze tam nechodim castejsie lebo takto sedimkazdy den do vecera pri pc a to tiez nie je prave najidealnejsie.bolo to dobre ked mi byvalo tak zle .

ooo

:) to veru áno, včera som sa až naštvala ráno na neho, takú prednášku mi spravil, keď som o deviatej ešte nechcela vstať :) preto sa pýtam na tú prácu, lebo ja si chcem v tej mojej znížiť úväzok, sa mi zdá, že ma veľmi zaťažuje a hľadám si niečo na doma, ale to teda nie je vôôôbec ľahké