Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co to moze byt???

fidina

ahojky...Katuša..ako často ti je zle?? je ti zle len ráno, keď vstávaš??? nohy ťa bolia ako??? a bolia ťa celý deň????? dýcha sa ti ťažko stále alebo len niekedy?? trošku mi to podrobnejšie popíš..pekný dník

vdftgbdxbd

no.......podla mna si len prudko vstala ale...moze to byt aj vázne. ale prichádza do uvahy aj tehotenstvo.....v kazdom pripoade, chod za lekárom,

janka29

Tak to neviem..... ale možné je aj to. Veď ak sa opýtaš lekára nič sa nestane. Môže to byť aj niečo iné...ale lekári sú múdrejší...nechaj sa kompletne vyšetriť a uvidíš.

katuša

Mam 22 rokov, nemam vysoky tlak, nie som tehotna , beriem antikoncepciu, ale v poslednej dobe sa to opakuje, a neviem ci to mam nechat tak a nerieit, alebo riesit s lekarom...

janka29

No...to môže byť rôzne, podľa toho, koľkomáš rokov. Nemáš črevnú chrípku? Nie si v puberte a netočí sa ti hlava? Z tvojej otázky mám ale pocit, že chceš vedieť, či nie si tehotná. To ale musíš vedieť ty....alebo to môže byť hocičo iné. Skús porozmýšľať.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.