Mozem este vyrast?

Príspevok v téme: Mozem este vyrast?
kwa

ahojte, mam 21 a meriam 163 cm. Viem , ze sa hovori, ze dievcata rastu do 18 rokov max, ale chcem sa spytat ci nie je nejaka moznost ,zeby som este podrastla aspon 2-3 cm.Poradte mi prosim.chcela som ist obvodnemu lekarovi, no citim sa trapne, ze uz mam tolko rokov a chcem vyrast. No myslim na to asi kazdy den, priatel ma 195 cm a uz ma to deprimuje. Ale nejde len o to, o vsetko, ze mi je vsetko dlhe, kila su na mne viac vidiet (58kg) a ... neviem sa s tym zmierit, moc chcem podrast , aspon o kusok...

you

ak chceš vyrásť ešte v 23 rokoch- TOTO TI FAKT POMOZE!- každý den zjedz 2 mrkvy, aspoň 1 do tyzdna chod plávať( ak na to máš... nepovinné)

kajusinka

Uplne ta chapem, aj moja sestra ma s tym problem. Všetci v rodine sme vysokí, len ona ma 16 a len 160cm. Stale mi vycita, ze je to nespravodlive ze ja meriam 178 cm a robim pre modelingovu agenturu, a ona je malicka a mame spolocnych rodicov, priemer (vyska otca+vyska matky - 13)/2 nam vychadza na 170, ja som nadpreimer, ona podpriemer. Je mi to strasne luto.
Skus sa poradit s lekarom :)

lulu256

ja ťa nechápem , sak máš ideálnu vysku na ženu .. mozeš si dovolit nosit pekne topánky na podpatkoch .. co by som ja dala zato keby tolko meriam, ja mam totiž 172cm a ked by som si dala podpatky tak by som jak dáka anténa vyzerala :D pretoze som aj stihla ... a inak už určite nenarastieš :P tak sa s tým zmier a bud vdacna zato aká si :)

verula

Ja si myslim ,že toto nie je taký velky problem najmä u dievčat, daj si vysoke podpätky a už si o desat cm vyššia. Madonna má nejakych 155 cm alebo Kylie Minogue a vela inych známych ososbností, Dastyn Hofman alebo Robert De Niro ako chlapi maju tušim 165 cm

moncici1513

ahojte ..ja mam mamu ktora ma vysku mozno 158 a tetu ktora je este nizsia a celkovo vsetci v rodine sme nizsieho vzrastu...ja mam 15 a mam 160cm ...a ssom strasne rada ze mam uz tolko..sice dufam ze este vyrastiem ale aj ked nie budem aj tak rada pretoze mam viac ako moja mama a krstna babka a podobne....uvidime rast by som mala asi do 16 alebo 18 tak dufam ze este vyrastiem

0vecka

podla mna nechudni mala a chuda to je take nic a aspon podla vahy to nieje nic strasne... dokonca si viem predstavit ze to vyzera dobre...

matkošěě

te tak sporostz s dietov vsak schudnut vie kazdy ked nezere ale chudnete najrprv na svaloch a potom tuky a kedze ste slabsie tak neskor musite zase jest a priberete lebo telo sa zasobuje tukmi lebo ste im pripravili sok predtym .. treba mat pravidelnus travu dostatok proteinov sacharidov atd staci su precitat nejaku odbornu objektivni literaturu kde to mate vsetko vysvetlene