preco su niektori chlapi taki?

Príspevok v téme: preco su niektori chlapi taki?
slnecnica24

preco moj priatel mi nevie povedat ze ma ma rad? sme spolu 3 mesiace ale este som to od neho nepocula... on sam tvrdi ze nevie dat najavo city ale ked ja potrebujem vediet a pocut od neho ze mu je so mnou dobre... v poslednej dobe sa len stale hadame lebo stale spravi nejaku blbost a az potom mu dojde co vlastne spravil a uvedomi si ako mi ublizuje... ale ja uz nevladzem... ked to bude takto dalej pokracovat tak neviem neviem =(

majkaaa

no moj priatel mi povedal uz po troch mesiacoch ze ma lubi.. no ale ja praveze nie. takze som vlastne mala byt ten stastny clovek - no a aja preto som to nepovedala/myslim ze som to povedala az po pol roku/ lebo som si tym nasim vztahom nebola ista, este nie stopercentne,po piatich mesiacoch sme sa odlucili na dva tyzdne a potom som zistila co k nemu citim.. vztahy su obcas zlozite, daj mu cas a ,,netlac,, na pilu aj ked osobne si myslim ze hadky po troch mesiacoch... no .. neviem ci to ma zmysel, my sa obcas pohadame ale to bolo az po roku a pol..

pupik

ahoj...no, mas to tazke, ale mozno len vazne on nevie co chce....a mozno by si ho mala nechat, lebo ak ta lubi,tak si uvedomi o aku skvelu babu prisiel, a vrati sa a urcite trosku zmeneny...a ak nie, tak potom lepsie pre teba, aspon vies, ze to nebolo ono aten spravny este len caka

slnecnica24

aj ja si myslim ze nevie co chce... akurat mi pisal ze sa pokusi zmenit a vsetko to napravit a ze mi uz nechce viac ublizovat... no tak som zvedava, davam mu poslednu sancu fakt lebo uz takto dalej nevladzem

moniqa87

inak ta otazka kolko mate rokov bola hlavne preto, ze ked si takto popisala jeho spravanie, tak mi to pripadalo, ze on moze mat maximalne 16...

moniqa87

on zrejme na vazny vztah nie je zrely, porozpravajte sa a ty pouvazuj ci mu taketo veci mienis tolerovat, ja by som mu to netolerovala, hlavne ak mas zaujem o budovanie seriozneho vztahu, v tomto pripade ti poviem, radsej si najdi vyspelejsieho chalana

slnecnica24

no na to som uz prisla a ked mi povie nieco pekne tak si to fakt vazim lebo od neho pocut nieco pekne je fakt asi zazrak... minule mi povedal ze ma nechce stratit tak som bola stastna... ale teraz v poslednej dobe mam pocit ze su mu prednejsi kamarati ako ja... minule mi povedal ze pride za mnou ja som ho cakala ako ta krava a on mi po hodine cakania zavolal ze menia sa plany ze sa ide niekam na disko s jeho kamosmi pricom vie ze ja na diskoteky nechodim... a tak on siel s nimi a ja som ostala doma plakat.. este ze mam jedneho kamarata co ma vzdy podrzi ked mi je najhorsie lebo inak by som to asi nezvladla... fakt akoze romantika v nasom vztahu je asi nieco nerealne... =(

leerka

daj mu cas, ked ti bude chcet povedat, ze ta ma rad, tak to urobi.....niekedy to nemusis pocut,ale vidis, ze je mu s tebou dobre...

moniqa87

po troch mesiacoch uz taketo problemy, to nie je dobre... a chlapi vseobecne velmi skoro nedavaju najavo svoje city az kym si nie su 100% isti, takze v podstate ked sa uz vyslovia tak to je uz nieco vazne, mne povedal ten moj, ze ma miluje az po pol roku dovtedy ano sem tam sa objavilo, mam ta rad, ale to bolo len malicko, tiez to neprehanal, zato teraz mi vravi ako ma miluje kazdy den...
takze, co sa tyka citov nesnaz sa ho zmenit, ak raz zisti, ze ta skutocne miluje tak ti to povie a s tym chovanim a hadkami si to vydiskutujte, lebo zacinat vztah hadkami nie je dobre a nie je to vobec dobry zaklad, leo povedzme si pravdu 3 mesiace, to je estelen zaciatok vztahu