Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

biele flaky po akne pomozte prosim

Príspevok v téme: biele flaky po akne pomozte prosim
maria55

ahojte mam taky problem ze bola som hneda opalnena a tam kde sa mi teraz urobili vyrazky a ked som ich tlacila ostali mi bielsie flaky myslite ze to sa mi tam urobila nova koza tak aj novy pigment ?cize biely..lebo ja som inak biela...len opalena som este dot vitiligo to asi nieje ked to z vyrasiek ..mate niekto skusenosti prosiiim

nickaaa

maria55-no ano mam aj ja vyrazky- skor akne na pleciach a to z toho mam tie flaky ..lenze to asi nezmizne tak pozeram

vecernica

skuste zbelujuce kremy predavaju ich v lekarnach. Na znizenie pigmentacie su dost drahe okolo 200-500 a viac ,ale tym zjednotite plet a skvrny zaniknu,

qixinka

ja mam to iste na pleci od juna. uz to zacina trosku splyvat s okolitou pokozkou, tak snad to zmizne :-)v lete sa mi opalilo len to okolo, a tieto biele bodky dost svietili, tak som sa bala ci to vobec zmizne, ale hadam to bude v pohode

jajka001

ja 29 :) ale ved aj ked si rozbijes koleno napriklad a mas tam chrastu tak po zahojeni ti to ostane biele, to je normalne.

maria55

jej jajka dakujem aj ty si to mala ? no druha vrstva vies ked j asom tmava a teraz mam take biele flaciky to asi budem mat az do tela alebo do vtedy kym sa neopalim nie ?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

biele flaky po akne pomozte prosim - Fórum - ZDRAVIE.sk