Môžem byť tehotná

zemlofka

no moje kamosky nie su prave 2x skusene :D a s mojimi rodicmi sa o tom neporozpravam, lebo oni su trochu ina generacia a mama by na mna skor nakricala nez poradila

for4

hej, my sme mali ..normalnu biologiu.. Ved si skus nieco nastudovat na nete alebo sa popytaj rodicov, ak mas s nimi open vztah alebo oslov skusenejsie kamosky:-)

zemlofka

mozno vy ste mali normalnu biologiu, ale u nas vacsinou tieto temy ucitelia preskakovali, lebo o tom nechceli rozpravat. Takze fakt neviem

zemlofka

mozno sa pytam blbosti, ja viem... ale nemam s tymto este vela skusenosti, ved svoj prvy pohlavny styk som mala asi pred dvoma mesiacmi. Preto vas chcem poprosit o normalne odpovede a nie o podpichovanie.

zemlofka

mozno som to mala aj na genitaliach, neviem... ale moj priatel mal na sebe spodky a ja som bola akurat po menstruacii, takze plodne dni som nemala. Ale teraz mi menstruacia meska, hoci ma uz prsia bolia a mam taky slabsi vytok...naozaj nic nehrozi?? inak hak uzivat nemozem pretoze od leta beriem antibiotika, takze hak by mi bola na nic.

MiracleOfTrue

v pripade ze do tho vopchal prsty a hned ta vyprstoval tak aj ano.-..
ale je to asi tak 1 ku 100000000000000000000000000000 ze budes tehotna..