Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

POTPORIT

madman

aj ja som potom lingvisticka truba, lebo vsade robim male jazykovedne okienko, nakolko mi to vadi. ja sama som zivym dokazom toho, ze gramatika sa naucit da, kedze som dost dlho nevidela rozdiel medzi pekny muz a pekni chlapi - skratka, nie som velky gramaticky talent, ale davam si na to pozor ... i ked je pravda, ze kazdemu ujde, detto ked pise rychlo na nete blbosti ...
ale tato tema by nemala byt o nasich gramatickych starostiach...

lingvisticka tapa

tak to je totalna blbost co si napisla, ze viediet suvislost medzi gramatiku a inteligneciou,,,totalna kravina .Poznam x ,,primitivok co pracuju maximalne ako pomocnicky v sklade a maju uzasnu gramatiku ..a x lekarov co pisu ako ako sa bernolak .
Ved tato hatlanina,, je moja a tvoja rec tak maximalne od 1895 ..a aj to v totalne ceskej podobe,,nakoniec to bola praca lingvistickych ,,blbeckov co nemali co robit a pomenili zazvory na dumbiere a podobne moja.radsej citaj alebo koresponduj s slovenskou akademiu vied odbor lingvistiky tam sa o teba pekne postaraju a NEPOUCUJ TY MIRACLE OF TRUE ,,TO NA SLOVENSKU PO SLOVENSKY NIE??TY MIRACLE....

MiracleOfTrue

Lenze gramatika,znalost RODNEJ reci suvisi aj s inteligenciou cloveka a s tym suvisia aj schopnosti pracovat na inych veciach;)

o akú radu prosila?

Mali by ste jej poradiť v tom,o čo vás prosila.Výuku gramatiky nechajte na ňu.
Ak niekto neovláda pravopis to ešte neznamená,že je menej hodnotný človek.Možno viac ako tí s perfektným pravopisom. Takže nekritizujte a radšej jej poraďte.
Moja rada znie :Kristínka začni na sebe viac pracovať,vzdelávaj sa,porozprávaj sa s manželom o svojich pocitoch,nenechaj sa týrať po psychickej stránke.Zvýši sa Ti sebavedomie a ak Ťa vaše spolunažívanie ubíja ,porozmýšľaj či by nebolo lepšie sa rozviesť ako sa nechať deptať.Samozrejme neviem,ako dlho ste manželia,koľko máte deti a veľa veľa ďalších okolností. Začni sa teda čím prv vzdelávať a hlavne si v prvom rade váž samu seba.

madman

suhlas s xxx, ja tiez sudim ludi podla pravopisu a viem, ze je to rasisticke :D:D:D .. ja sama nie som velky rozum do gramatiky, ale ked clovek na sebe pracuje a cita, zvladne vsetko ;)
(dufam, ze mi niekto vypise hrubky, co som narobila a ja sa prepadnem od hanby:D )

[zruseny12]

xxxx,nebudem sa s tebou tu natahovat,nemohol to byt len preklep,ale bo nieco take?
nie je vsetko vediet pravopis...v zivote su aj dolezitejsie veci...

xxxx

V dvoch vetach tri hrubky su silna kava. Cloveka, co si neda ani namahu spravne pisat...takeho by som nechcela. Sorry. To ze tu niekto napise vylev, ze ho muz chce len do postele (vlastne "do posteli"), nepovazujem za pracu na sebe. Ak mu bude mat co ponuknut ine ako tu postel, aj on jej ponukne nieco ine ako postel.

[zruseny12]

xxxx,a ty ako vies,ze na sebe nepracuje...len z tych par riadkov ,co tu napisala?/prave,ze na sebe pracuje,uz tym,ze tu napisala,a chce sa poradit/a nezabudaj,ze nie kazdy ma taku schopnost,ze cita a hned si vsetko nechava v pamati...
a dalsia vec,skus svojmu partnerovi raz vykriknut nejake chyby v pravopise...atd.a potom sa mozes nieco pisat,ako sa mu to bude pacit,kazdy sme na nieco ine...takze neodsudzuj clovek len na zaklade nejakych chyb...ktore spravi v pravopise...

MiracleOfTrue

drzi-drzy
mislim-myslim
do posteli-do postele
.
.
.
skus sa s nim normalne porozpravat ukazat mu ze je v tebe aj nieco viac ako zenska na sex a proste odmietaj sex kym to nebude ine

xxxx

mariaa, asi to, ze ked clovek nie je ochotny pracovat ani na tom, aby zvladol pravopis ako kazdy normalny clovek, tak asi nema ani ochotu pracovat na sebe v inych oblastiach. ked clovek cita a vzdelava sa, tak mu aj pisane slova ostanu spravne zafixovane. Clovek, ktory nevie pravopis, tak ani necita, nema prehlad, nema vedomosti, nema nic, na com by mohol stavat vo vztahu s partnerom. Prosta fyzicka pritomnost partnera staci iba v stadiu zamilovanosti, ale potom treba stavat vztah na spolocnych zakladoch, nie? Ale co ked ziadne nie su? Ak by som sa mala s partnerom rozpravat iba o tom, ze treba zaplatit ucet za elektrinu a kupit kilo ryze, tak na taky vztah sa mozem vykaslat. Potom sa nedivim, ze zena je vnimana len ako sexualny objekt v spojeni so sluzbami sluzky. Ked nic ine nevie dat...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

POTPORIT - Fórum - ZDRAVIE.sk