Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chrbát a bolesti okolo srdca

Príspevok v téme: Chrbát a bolesti okolo srdca
janulinka

čawko....mám prolaps chlopne, a nejako ma často bolí aj pichá srdce a okolo srdca.., obvodný mi ale vraví, že takéto problémy spôsobuje chrbtica..Némáte tu niekto skúsenosti, ako sa môže prejavovať bolesť chrbtice?? môže sa ta bolesť prenášať do oblasti ssrdca??,Aj na zvracanie je mi často, mávam aj závraty..prosím poraďte

emilly

Bolesti chrbtice???viem čo to je a dost som si s tým vytrpela.Bolesti hlavy, trpnutie rúk, a podobné veci...ked som išla na vyšetrenie prečo ma stále bolí hlava tak mi neurologička povedala,že s tým sa musím naučit žiť.No a keď sa ráno zobudím ruky si neviem najst, čo ich mam tak strpnuté a hlava ma bolí ako po prehýrenej noci...Takže takto liečia naši doktori...povedia že cvičit...ale 7C stavec mam zničený a ten mi robí problémy...

katica

hej, presne ako pises.... tieto priznaky mam aj ja. Podlamna chrbtica, lebo ma aj t obcas pobolieva. alebo psychika? aj to moze byt... som nervoznejsia, nez inokedy... ale neviem. Lekarka povedala, ze to prejde, ze to je od pocasia. Takze pockam par dni, a pojdem za nou znova. U mna tieto priznaky uz dlhsie....

janulinka

katica ahojky...aj tebe je tak zle na odpadnutie, ťažko sa ti dýcha.....bolí ťa srdiečko...a podobne??? máš ajt ty prolaps??? a čo sa týka tvojej lekárky??-prečo ťa teda nepošle za neurologom??-myslíš, že za tie naše stavy môže chrbtica..a psychika????

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chrbát a bolesti okolo srdca - Fórum - ZDRAVIE.sk