Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zvacsit prsia?

malickasom

ja len tolko, ze pri posilnovani sa vam vyvori taka "medzierka" medzi prsiami co moze opticky prsia zvacsit. niektore baby co cvicia tvrdia ze sa im prsia zvacsili, ale mam kamosku ktorej sa riadne scvrkli od posilovania a nevyzera to dobre teda...

patologicka

Lolka ja ti to poviem neskor ked chces ale teraz musim utekat na trening. inak estrogen maju aj muzi ale iba v znizenej miere. je vedecky dokazane ze muzi ktorym estrogen chyba su menej spolocenski a aj v starsom veku byvaju este s rodicmi.

patologicka

haha no ja z vas nemozem baby.
Takze po prve: Rast a vyvin prsnikov zalezi od dvoch hormonov. Estrogenu a progesteronu, ktore su tvorene vo vajecnikoch, cize kliky s tym nemaju nic spolocne a za druhe: Pevnost prsnikov zavisi od mnozstva zlazoveho tkaniva, ktore je uz pocas menopauzy nahradzane tukovym tkanivom. Preto maju starsie panie trosku ovisnutejsie prsia.
A prosim nedavajte tu uz ludom kaleraby do hlavy.

breza

19ajka19 ja mam 16 a to sa ti teda čudujem, že chceš zväčšovať 2ky. Co by som dala za to, keby som mala aspon normalne 1ky...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zvacsit prsia? - Fórum - ZDRAVIE.sk