chemicky peeling

jancecka

tak skinoren bola pre mňa obyčajná masť,ktorá mi vôbec, ale vôbec nepomohla a HAK som nikdy nebrala, ani nebudem, chceme totiž bábätko

tinnnka

jancecka ch.p. si určite nedávaj robiť pokiaľ máš stále akné-iba by si do toho vrazila kopu peňazí.Ch.p.je určený skôr na vyhladenie jaziev a fľakov po akné ale nie na jeho liečenie.Mňa akné úplne zbavila až HAK,ale veľmi mi pomohol aj krém Skinoren-predpísala mi ho kožná(nie je ani drahý)akné sa mi najskôr dosť zhoršilo ked som ho začala používať(ale to je bežný priebeh,pretože tento krém lieči najskôr zápalové procesy pod kožou)ale približne po 2 mesiacoch to bolo omnoho lepšie ako pred liečbou.

lucik

katarina - skus popozerat stranku. poprecituj si a kludne mi napis ak budes mat otazky. ashaket@azet.sk Dneska som tu len prvykrat a podozvedala som sa kopec veci. Vela zien netusi ako by sa malo starat o plet a neustalym striedanim kozmetiky maju potom chaos.... ale to je normalne... Stranka je super spravena, pobavis sa aj na inych veciach.

www.marykay.sk

lucik

jancecka - to mi je luto ze ti to nepomohlo, to pocujem prvykrat takuto reakciu. Aj si to konzultovala s poradkynou ktora ti to dala? Vies mi aj napisat co konkretne si mala a po akej dobe si mala tu neprijemnu reakciu?

lucik

katarina - ja pouzivam Mary Kay kozmetiku, mozno to poznas. Tato sada na akne je momentalne najnovsia a ma velmi dobre vysledky. Myslim, ze by ti to pomohlo a ked si das doporiadku vyrazky potom mozes skusit dermabraziu. Ja som kozmeticka poradkyna a robievam "babince" starostlivosti o plet.

jancecka

lucik aj som si myslela, nechcem nič zlé vravieť, ale mne Mary Kay nepomohla. Avšak kamoške som raz kúpila krém na suchú pleť a tá si ho hrozne vychvaluje,lenže nemá peniaze aby si ho kupovala stále. Ja som mala celú sadu a pleť sa mi zhoršila natoľko že som bola na PNke dva týždne D:
odvtedy používam len kokosový olej a na odličovanie koloidné striebro. Nepomáha mi to ale aspoň to mám stále rovnaké a nezhoršuje sa mi to, ja som zo seba zúfalá, pijem bylinkové čaje, 3 l denne čistej vody a aj tak mi to neustupuje. Pijem zelený jačmeň, na prečistenie organizmu a nič. Už ma to nebaví s tým stále bojovať. Chodievam kozmetičke a aj kožnej. A nič.

katarina

Lucik .... hovori mi nieco ta znacka ale nikdy som to nekupovala..... ono tie vyrazky neni ich vela...sem tam mi vyjde, volakedy som toho mala viac a tým to všetko zacalo .... juj tak som natrafila na fajn babu ktora sa tomu venuje tak som rada a co konkretne by som mala pozriet z tej znacky? popis mi konkretnejsie , dakujeeem ti velmi pekne .... tusim ze je to trosku drahsia kozmetika nie? ale ak pomoze tak .... co by nie

lucik

katarina - ja pouzivam Mary Kay kozmetiku, mozno to poznas. Tato sada na akne je momentalne najnovsia a ma velmi dobre vysledky. Myslim, ze by ti to pomohlo a ked si das doporiadku vyrazky potom mozes skusit dermabraziu. Ja som kozmeticka poradkyna a robievam "babince" starostlivosti o plet.