Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

samodrzky

aaaaaaaa

mne taketo pancusky nedrzali, rolovali sa mi dole a bolo to neprijemne. mala som si ich asi radsej upevnit o podväzk.pas. preferujem klasicke pancusky.

martaxy

no mne moje "samodrzky" drzali, kym som sa nezacala potit. svadba bola v lete, vonku i v sale pekne horuco a silonky padali a padali... heh, dala som ich pekne dole nakoniec a pouzila stare dobre celistve. nabuduce urcite radsej s podvazkami... moja skusenost

lopta123456789

Merada nosim klasicke pancuchy, hlavne ked je teplo. Vyskusala som samodrziace pancuchy, ked som si ich obliekla prvykrat drzali, ale neskor uz mi jedna pancucha stale padala.Mam totiz chudsie dlhe nohy a tak mi poriadne nesedia. Tak teraz pre istotu pouzivam i podvazkovy pas, drzi to perfektne.Citim sa viac sexi ako s klasickymi.S chodenim na toaletu nie je az taky problem,vzadu sa da rozopnut a pripadne si das nohavicky navrch a mas to vyriesene.

rybka17

samodrzky maju siroky gumeny pasik ktory absolutne drzi na stehne...ak mas silnejsie stehna tak dbaj na spravnu velkost a na fakt siroky pasik..aby sa to nezarezalo do stehna a spravi to potom dvojite stehno a to pod suknou nevyzera moc dobre...mam silnejsie stehno a viem o com hovorim, a ja by som asi volila nejake stahujuce jemne pancusky...

vanilkova

absolutne nebol problem že by sa zošuchovali dole... ale s tým potením to neviem...skús sa opýtat na: mojasvadba.sk ..tam ti určite poradia