Bojim sa, ze sa zblaznim sama zo seba....POMOC :(

Príspevok v téme: Bojim sa, ze sa zblaznim sama zo seba....POMOC :(
somsisi

Ahojte,
to co sem napisem ude zniet ako slova 15 rocnej pubertacky,ale naozaj som uz vyspela zena a neviem si rady s tymto problemom:
Mala som dost hrozne detstvo a nepatrila osm medzi tie najkrajsie. Moje sebavedomie bolo na bode mrazu.Ako sa nasi rozviedli,vyrastla som a opeknela,v podstate som jedna z bab,za ktorou sa obzrie aj nejaky ten chla,mozno aj viac...stuplo mi sebavedimie,ale nie nezdravo,ale zacala som sa mat rada, vnimat sa,ze som,aka som...vsetko bolo v poriadku,nasla som si priatela,ktory ma miluje a pacim sa mu....a tu to zacalo, jeho matka,jeho okolie mi stale rozpravaju o jeho byvalej,ze bola krasna...videla som aj foto, mam oci,je krasna,do tvare,elbo postavou sa teda dost zmenila...no o to nejde,proste si vravim,ze teraz je so mnou,ale ti ludia to stale davaju najavo,aj on povedal,ze ola krasna a nikto mi neoponuje,ked poviem,ze je krajsia odo mna....ja sa chcem len opytat, preco sa neviem s tym vyrovnat,zase mam sebavedomie na bode 0,lebo ma bombarduje to okolie,strasne ma to zabolelo,hoci je to malichernost a hanbim sa za to,ze to sem pisem...ja viem,ze sa pacim mojmu priatelovi,ale stale keed vas nniekto porovnava,je to strasne....kazda chceme byt pekna pre toho svojho,len ja sa uz bojim,ci nie som psychicky nejak mimo, ked mi aoby nestaci...alebo asi potrebujem pocut nieco,comu by som uverila,aby som bola spokojna...viem,ze ta jeho ex je minulost,ale boli spolu dlho, a ja to nejako neviem preglgnut :( na co sa mam sustredit? ako mam mysliet? stale zijem v strachu,ze ho raz stratim,lebo si neviem dat rady sama so sebou...baby,ako sa drzite v takychto situaciach,ked sa vam chce plakat ,ale musite byt pred tym chlapom silne a sebavedome ????
prepacte za tieto chaoticke slova, snad ma niekto pochopi a poradi mi..dakujem vam

hmmmmmm

preboha toto co je???to si ta vlastny priatel nevie zastat pred rodicmi???ty mas byt prenho ta najkrajsia.a naco ma este jej fotky???ja by som ich davno spalila.uz by som asi vyletela z koze na tvojom mieste nebola by som si ista nicim

cille

treba mu dat jasne najavo, ze sa ti take porovnavanie nepaci. Povedz mu, ze ak to povie este raz, tak koncis...to pomaha

sim

Myslím, že si precitlivelá na krásu, aj kvôli tomu, že si dlho trpela komplexami, teraz tú krásu máš, ale ešte popracuj na psychike, aj krásne baby môžu byť zlé alebo nešťastné, pri dlhom spolužití s partnerom sú iné veci dôležité, svokra má asi komplexy z toho, že ex nechala jej syna (myslím si), tak sa snaží ťa naštrbiť, časom uvidíš.

lenka28

Myslím si, keď Ťa to už tak trápi, mala by si ukázať ostatným svoje kvality. Uvidíš priateľ rýchlo zistí, že si lepšia.

laura107

a este som k tomu chcela povedat urob to tak neries s nim byvalu ani si nepozeraj jej fotky normalne mu povedz nech si fotky niekam odlozi ,ze nie si na to zvedava ..a ked jeho rodina zacne spominat byvalu tak normalne povedz ,ze ano bol s nou teraz je so mnou takze nehodi sa to spominat ,ale poviem ti oni to nepochopia ,ale Ti nie si tam preto aby si ich ty vychovavala co maju pred tebou hovorit dospeli ludia jednoducho ja ked pocujem nejake hlupe reci od chlapa ,alebo od jeho rodiny tak radsej bocim inym smerom ..urcite vedia aj co hovoria aj ,ze ti to nie je prijemne aj on to vie urcite ..najlepsie by bolo toto spomenu este raz postavit sa a odist domov a k tomu povedat prosim chod za byvalou a hotovo a odist tak si to najskor uvedomia a nie obzerat si fotky ty si s nim preto aby si bola stastna nie aby si sa trapila zapamataj si stale bud len tam kde je ti dobre .....

laura107

Ahoj no ja by som s takym chlapom nebola co by ma porovnaval znamena to ,ze ma dostatocne nemiluje a zrejme je ,ze ani jeho rodina ked takto porovnavaju ....zazila som to viem o com hovorim moj terajsi priatel je pre mna krasny taky aky je najkrajsi z tych co som kedy mala ja to sudim spolu aj s povahou nie len vonkajsok nikdy som nesudila len vonkajsok je to hlupe ...Ty ludia co Ta takto porovnavaju asi vela toho v hlave nemaju a pozeraju len na vonkajsi vyzor ja som nikdy neporovnavala krasu byvelaho s terajsim ani ma to ani len nenapadlo ,lebo stale pozeram kompletne na cloveka ...kto je mily a dobry tak ten je krasny inac krasu neposudzujem ....

kava

Mala by si nad okolím vyhrať svojou šikovnosťou, bohatstvom a kariérou. Pozývam každého do sveta Biznisu a lásky k ľudstvu, ktorému treba pomáhať, aby všetci žili v pohode. Budete sa zaoberať niečím užitočným a nie nejakými zbytočnosťami. Anabela www.zivotvpohode.okamzite.eu

rencita

Dobre takže v prvom rade sa absolutne nemusíš hambit zato že si sem napislaa tento príspevok .Neviem či si sa rozpravala s partnero o tom že ti prekáža spravanie jeho rodiny a takisto ti prekážajú rečí ktoré vedú o jeho bývalej partnerke .To že bola krásna jej nikto neberie ale rodina tvojho priatela by mala brat na vedomie že teraz je stebou a zapodievať sa jeho byvalou možno nieje tá najlepšia moožnosť ako ťa potešiť a dat ti na javo ze ty si teraz podstatna.Osobne mam nazor zže jeho bývalu by nemali spominat vôbec .Načo ? Veď je to už minulosť.Skús dať aj ty najavo že sa ti to nepáči keď začnú komunikovať otom aka bola krásna ohraď sa a povedz svoj nazor že sa ti to nepáči .Lebo to je nemiestne dajme tomu :) Držim palce .

xtiba

a ty si mu povedala že oni ti ju stále pripomínajú a že tebe ja to prinajmenšom trápne?Ja si myslím že každý si má robiť poriadok vo vlastnom hniezde,takže tu by mal zauradovať tvoj priateľ ak ťa má rad.Mala by si mu povedať nech vysvetlí celej svojej famílí že ty si pre neho teraz naj.a nech oni stále nehovoria o bývalej pred tebou!To je môj názor! Ale ja keby som sa s takým niečím stretla tak neviem tiež akoby som na to reagovala ale určite s tým treba niečo robiť!Ak sa bojíš ozvať ty tak nech ťa obráni on,on predsa najlepšie pozná svoju rodinu.