Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velka chyba...priznat, alebo zatlkat?

Príspevok v téme: Velka chyba...priznat, alebo zatlkat?
kreten

Ahojte, v prvom rade vas prosim, abys ste ma neodsudzovali, sam viem ze vsetko bola chyba a hnusim sa sam sebe.
Co sa stalo, mam priatelku, uz rok. Pred letom sme mali krizu, kedy som bol hodne nastvany. Co cert nechcel, prave v tom obdobi sa ozvala byvala (moja najvacsia laska). Skoncilo to zle, vyspali sme sa spolu. Co som vsak nepredpokladal, vobec nic to uz so mnou neurobilo. Nestalo to za nic, hned ako vypadla som sa dovracal a myslel som len na frajerku. Bola to obrovska chyba, za ktoru sa od tej chvile nenavidim. Teraz je tu vsak problem, je dost pravdepodobne za moja terajsia priatelka sa to dozvie. Neviem co mam spravit, pre mna to nic neznamenalo, uz som na to skoro zabudol, ane mi to na um neprislo. Neviem co dalej, ci jej mam povedat pravdu, a dufat ze mi dokaze odpustit, alebo zatlkat a dufat ze to bude v poriadku. Popravde nemam chut zatlkat, najradsej bo som to mal cele za sebou, ale v ziadnom pripade ju nechcem stratit. Toto leto sme sa strasne zblizili a zacali planovat spolocnu buducnost, nechcem o to prist. Ano, spravil som chybu viem to, som idiot, a obycajny chlap... ale kazdy by mal dostat druhu sancu.... co myslite? Je toto prekonatelne?

a2

kreten- ahoj, necitala som prispevky, ale napisem ti svoj nazor. nie som zastanca nevier, to v ziadnom pripade, no myslim si ak uz sa to stalo a nic to pre teba neznamenalo nemal by si to hovorit. odpustit sa sice da, ale zabudnut nie. ten vztah uz bude nastrbeny. malokto vie neveru odpustit. viem, ze ta to trapi, no musis sa rozhodnut a pocitat aj s tym, ze ak sa priznas bude koniec. vela ludi si mysli, ze by odpustilo, ale ak na to pride malokto to aj urobi. tak vela stastia.

[zruseny12]

rybka...a kreten je tiez mozno,taky,ze sa poucil a nebude to dalej robit...su take vynimky...i ked je ich velmi malo,mozno prave su to aj oni,co budu fungovat dobre aj po nevere....skor to mozno bude vadit okoliu ako im....co maju za sebou,si myslim...NECHAJME TO NA NICH...TERAZ UZ JE TO LEN NA NICH AKO BUDU DALEJ ZIT...

[zruseny12]

rybka,nemusi sa trapit...ked je clovek ktory to chape,alebo pochopil,ale jasne ked sa niekto bude v tom neustale vrtat/napr.jej kamosky,tak jasne, ze skor ju to bude trapit.../
ale su ludia,zeny ktore odpustia...

rybka17

kreten pises ze teraz je to "brutalna ulava"...to tak pre teba ale pre nu asi tazko...to je obycajna sebeckost...preniesol si svoje bremeno na nu a ona teraz nech sa nad tym trapi ...

rybka17

kreten (dobry nnick si si vybral) , kolko mas rokov? po prve,pochybujem ze chlap by sa po sexe s babou vygrcal, sak ona ta neznasilnila tak co to tu pises?!!!!! to asi aby ta tu ludia naodsudzovali....pri nevere plati zatlkat zatlkat zatlkat!!! ja ta vobec neodsudzujem a ludia su neverni, je to prirodzene, a ta tvoja to tiez mozno neskor spravi (teraz sa zda ze je to ok ale pockaj ked o tom zacne premyslat...), hlavne ked uz vie ze ty si ju podviedol...taketo priznania vobec nepatria do vztahu...ale to pochopis ked budes starsi. vela stastia nech vam to aj napriek tomu vydrzi :-)

[zruseny12]

...tak mas velke stastie,ze ti odpustila...tak sa majte krasne a nech vam to spolu klape...a aby ste boli stastny...stale...:0))).....

kreten

No to mi ver ze nie... taky stres ako som prezil uz vazne nechcem... za to to nestoji... fuu... brutalna ulava to je... Hlavne kopec veci, co jej natarali kamaratky bola uplna hovadina co ma docela prekvapilo ze este aj zvelicovali...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velka chyba...priznat, alebo zatlkat? - Fórum - ZDRAVIE.sk