Velka chyba...priznat, alebo zatlkat?

Príspevok v téme: Velka chyba...priznat, alebo zatlkat?
kreten

Ahojte, v prvom rade vas prosim, abys ste ma neodsudzovali, sam viem ze vsetko bola chyba a hnusim sa sam sebe.
Co sa stalo, mam priatelku, uz rok. Pred letom sme mali krizu, kedy som bol hodne nastvany. Co cert nechcel, prave v tom obdobi sa ozvala byvala (moja najvacsia laska). Skoncilo to zle, vyspali sme sa spolu. Co som vsak nepredpokladal, vobec nic to uz so mnou neurobilo. Nestalo to za nic, hned ako vypadla som sa dovracal a myslel som len na frajerku. Bola to obrovska chyba, za ktoru sa od tej chvile nenavidim. Teraz je tu vsak problem, je dost pravdepodobne za moja terajsia priatelka sa to dozvie. Neviem co mam spravit, pre mna to nic neznamenalo, uz som na to skoro zabudol, ane mi to na um neprislo. Neviem co dalej, ci jej mam povedat pravdu, a dufat ze mi dokaze odpustit, alebo zatlkat a dufat ze to bude v poriadku. Popravde nemam chut zatlkat, najradsej bo som to mal cele za sebou, ale v ziadnom pripade ju nechcem stratit. Toto leto sme sa strasne zblizili a zacali planovat spolocnu buducnost, nechcem o to prist. Ano, spravil som chybu viem to, som idiot, a obycajny chlap... ale kazdy by mal dostat druhu sancu.... co myslite? Je toto prekonatelne?

jajka001

zatlkat zatlkat zatlkat, ako kazdy chlap. ja by som ti to neodpustila. odskačes si to tak či tak ked ti na to pride.

dada

Ak aj odpustí, nikdy nezabudne a bude ju to prenasledovať po celý život... viem, sama som to zažila... síce sme sa zobrali, ale nevydarene a laska sa vytratila... mam z toho iba dve dnes uz dospele deti...a tie milujem , on je mi uz iba ako kazdy clovek blizky...

buduci golem

kedze ti tu radia zeny, vobec na to nedbaj, zeny vzdy hovoria nieco ine, nez naozaj chcu :)
v ziadnom pripade jej to nehovor! musis zatlkat
priznaj to jedine vtedy, ked uz bude jasne, ze to vie

ele

Pokiaľ si si si vedomý a charakterný že to už viac krát neurobíš, ja by som bola skôr zato nepovedať jej to.Pretože či sa pravdu dozvie od nejakej známej kamarátky alebo od teba, bude to aj tak rovnaké, výčitky a samé výčitky a ten uzol na vzťahu sa urobí tak či tak. Ona ti síce bude vytýkať že si jej to mal ty priamo povedať ale kde je napísané že by to pochopíla a tolerovala? Mala by len nad tebou navrch. Nechaj to bežať tak ako to ide, čas ukáže a preverí váš vzťah.

reee

vies ako sa hovori.mudri ludia sa ucia z chyb inych a taki ako ty sa musia ucit na vlastnych.uz je neskoro mysliet ze sa to nemalo stat.radsej jej to povedz nech to vie od teba a nie od inych.a inokedy mysli na to skor ake mozu byt nasledky.

schia

No jednoznačne povedz pravdu,lebo tá vždy vypláva na povrch!O tom som na 1000% presvedčená z vlastných skuseností!Povedz jej to ak Ťa ľúbi tak Ti odpustí.No jedno vedz-a to Ti asi nedovolí tú pravdu povedať,bo vinníci sú vždy práve z tohoto po..... :
ak Ti aj odpustí,tak nebude dňa čo by len na malú chvíľu o Tebe nezapochybovala,pretože ak sa raz pretrhne ,alebo čo i len natrhne dôvera vo vzťahu tak to sa ten jeden utrápi na smrť a bude tým trápiť vlastne aj toho druhého!Môže to tak fungovať nejaký čas ak tam je skutočne láska,no myslím si ,že ak niekto skutočne ľúbi tak to na trvalo nevydrží!A to hovorím za obe strany.
A ešte niečo.... každému sa všetko vráti,čo si zasial raz aj zožneš!
Takže tak...

krisha

hej..keby sa to dalo, prebudit sa a zacat odznova...Nuz, za svoje ciny sme si zodpovedni sami a treba niest aj nasledky, tak ako ty teraz. Ja som tiez odpustila, aj mne bolo odpustene, takze drzim palce.
A este...zeny si taketo veci hovoria, tym skor ak su naj kamosky

kreten

No naj... kedysi... uz to tak davno nevidim... islo len o to ze pred terajsou to bola jedina osoba, ktoru som lubil... vtedy som si myslel ze ta prava... co je ale blbost... tato ju prekonala 100 nasobne... hlavne po tom co sa stalo... ved prave, toho sa bojim, ze to nedokaze prekusnut, tak preto neviem ci to vobec riesit...