Velka chyba...priznat, alebo zatlkat?

Príspevok v téme: Velka chyba...priznat, alebo zatlkat?
kreten

Ahojte, v prvom rade vas prosim, abys ste ma neodsudzovali, sam viem ze vsetko bola chyba a hnusim sa sam sebe.
Co sa stalo, mam priatelku, uz rok. Pred letom sme mali krizu, kedy som bol hodne nastvany. Co cert nechcel, prave v tom obdobi sa ozvala byvala (moja najvacsia laska). Skoncilo to zle, vyspali sme sa spolu. Co som vsak nepredpokladal, vobec nic to uz so mnou neurobilo. Nestalo to za nic, hned ako vypadla som sa dovracal a myslel som len na frajerku. Bola to obrovska chyba, za ktoru sa od tej chvile nenavidim. Teraz je tu vsak problem, je dost pravdepodobne za moja terajsia priatelka sa to dozvie. Neviem co mam spravit, pre mna to nic neznamenalo, uz som na to skoro zabudol, ane mi to na um neprislo. Neviem co dalej, ci jej mam povedat pravdu, a dufat ze mi dokaze odpustit, alebo zatlkat a dufat ze to bude v poriadku. Popravde nemam chut zatlkat, najradsej bo som to mal cele za sebou, ale v ziadnom pripade ju nechcem stratit. Toto leto sme sa strasne zblizili a zacali planovat spolocnu buducnost, nechcem o to prist. Ano, spravil som chybu viem to, som idiot, a obycajny chlap... ale kazdy by mal dostat druhu sancu.... co myslite? Je toto prekonatelne?

deeee

ked sa jej budes priznavat, tak jej prosim ta nehovor, ze byvala bola naj.....s tym ju stratis uplne....aj ked ja by som taketo nieco nikdy neodpustila a bolo by mi jedno kto bola dotycna

kreten

No parada... fu neviem ci to zvladnem... ja som dost zasadovy clovek, toto bolo prvy krat co sa mi nieco taketo stalo. Bola to sila okamihu a toho ze ta byvala bola moja naj. Je to peklo, mam take vycitky ze uz 2 dni som nespal, o jedle ani neuvazujem. Keby sa to dalo zmazat... vzdy rano dufam ze bol len zly sen... To ze sa to dozvie je tak 50 na 50... ide o to, ze som ani len netusil ze dobra kamaratka byvalej sa pozna aj s mojou frajerkou. Netusim ci si zeny taketo veci hovoria, alebo nie, tak len dufam ze ta jej kamaratka nema o nicom ani sajnu...

:)

no ak je pravdepodobnost ze sa to ma dozvediet tak jej to povedz.pretoze ak sa to dozvie od niekoho ineho pocitaj na 99% z rozchodom.a okrem toho ti asi ani neda sancu na vysvetlenie.

panča

ak ta to dusi, daj to von-ked sa to dozvie neskor a od niekoho ineho, bude to tazsie (cim netvrdim, ze teraz to bude lahke).

krisha

ak si si 100percentne isty, ze by sa to mohla dozvediet, tak jej to povedz a dufaj, ze ta milujem tak velmi, ze bude schopna ti odpustit. Nie kazda zena to dokaze, pretoze kazda sme ina.