Kam k spolahlivej gynekologicke

glenky

chodim v praci pravidelne po ambulanciach gynekologov a poznam ich niekolko skvelych MUDr Sladicekova Radmila zo Strecnianskej rozhodne medzi ne patri, ordinuje aj poobede do 6 a postara sa o vas skutocne dokonale.

agina

MUDr. Magdalena Mayerova, Racianska 44, sidli vedla Figara naproti Mladej Gardy.Ja k nej dochadzam 100km a chodim tam uz 9 rokov, nikdy som nemala ziadne problemy. Tu je cislo: 02/492 43 211

vecernica

Dr. Beresova, v dubravke ba stredisko schnaidra trnavskeho , setricku ma strasnu ,ale ona je fajn .aj odborne aj ludsky

jajka001

ja poznam velmi dobru, hoci nemam velmi s kym porovnavat, v Petrzalke, zdravotné stredisko Fedinova ulica, pani doktorka Vášová. Ordinuje kazdý den, ale čaká sa bezne dve hodiny. alebo sa da aj objednať, za príplatok. ordinačné hodiny su aj na nete, ordinuje aj poobede.
www.antikoncepcia.com

vikuska

aj ja by som potrebovala zmenit doktorku. chcem zenu, nie zo sukromneho sanatoria a nech ordinuje aj poobede. to by som asi moc chcela :-)

deeee

Dr Bertoldova zo zahradnickej ulice, centrum gin fiv. Ale robi tam len externe kazdy utorok poobede, takze netusim ci berie este pacientky

babulak

uz som taktuto temu zalozila ale moc odpovedi neprislo. asi v ba ziadna normalna neni,a spon nikto taku nepozna, vsetci len nadavaju. takze sem s tipmi.