Kedy alebo ako zistíte že Váš vzťah už nemá zmysel?

Príspevok v téme: Kedy alebo ako zistíte že Váš vzťah už nemá zmysel?
liliannna

Ahojte, chcela by som poprosiť Vás..ženy, dievčatá, mužov..o názor alebo malú radu.Mám takmer 2 ročný vzťah, chalan pracuje na opačnej strane SR, do mesiaca sme spolu aktívne cca 9-10 dní, ale v telefonickom kontakte sme dennodenne...Niekedy sa ale správa dosť zvláštne, je zamyslený a v určitých situáciách sa správa inak ako by som to ja, dievča, od svojho priateľa očakávala..patrí síce medzi tie ,,chladnejšie,, typy mužov, neviem či je unavený z práce, lebo veľa pracuje..avšak keď sme spolu tak lásku dáva najavo, ale v tom je ten háčik a tomu nerozumiem...či sme my ženy také, že chceme byť u muža vždy na prvom mieste, a o to naviac aby to aj prejavoval, alebo či muži nevedia dať najavo city tak, ako by to partnerka od nich očakávala...napíšte mi prosím Váš názor, ja som už z toho zmätená, neviem čo si mám o tom myslieť,rozmýšlam nad tým všelijako...ďakujem za každý názor..

AdamKrt

liliannna:

no su muzi, ktori vedia dat najavo svoje city a naopak partnerke to moze vadit. Kazdy clovek je nejaky a iny. Nemozes si hovorit, ze podla Teba je normalne to, alebo on. To je relativna zalezitost, kazdy moze mat na to iny nazor.

Z toho co si popisala, nic nenasvedcuje o ziadnom probleme ozajstnom probleme. Vlastne o jednom hej. O takom, co sa zenam casto mota v hlavach. Kombinacie a dohady, ked jednoducho chlap povie nieco priamo a zena za tym vidi urcite nieco ine...

schelby

inkubator milacik ja vobec nie som zamerana proti muzom vidis to, sam mi vkladas do ust veci co nie su pravdive, pisala som, ze ako su na vine zeny tak aj muzi. Ale ty tu stale vypisujes nieco uplne ine. Neboj sa, taku ako ja nikdy mat nebudes,lebo y ta ani nechcela, teraz nemyslim tym ze by som bola nieco viac,ale nezniesla by som vedla seba cloveka s takym nazorom na zeny,ked by som vedela, ze si ma hned od zaciatku nevazi. Mam dost zle skusenosti s muzmi,ale neodsudzujem koli tomu vsetkych maximalne tych sviniarov. asi tak, nebudem sa tu s tebou hadat, mas taky pohlad na vec, tak ho maj, ja ti ho neberiem, ani svet spasit nemozem.

tina...

nečítala som čo je predo mnou, ale ja som mala priateľa. bývali sme spolu dva roky. Mali sme 29 rokov. On denne jazdil na aute a roznášal zásielky. Ráno odchádzal, večer chodil domov. A raz som mu našla sms-ku v mobile. Bola som ticho. Ale zavolala som sestru, zobrala som tri dni dovolenku a sledovali ho na požičanom aute. Stačili dva dni. Zašiel do firmy, potom vyšiel, o päť minút baba, sadla do auta a išli na lesnú cestu. Chcela som vyskočiť a kričať, ale sestra povedala, ešte ho sledujme. Na druhý deň v inej firme taká istá situácia, len iné mesto a iná baba. To som nevydržala. Dva roky sa hral na pozorného priateľa, nič som netušila...Tak buď ostražitá. Aj ten najmilujúcejší manžel dokáže byť neverný ak mu jeho záujem žena opätuje.

sob rudolf

Zábavná debata a taká poučná hmm. Ale musím sa zľahka prikloniť k tomu, čo hovorí inkubator a dodať, že je smiešne, ako sa vo všeobecnosti verí, že ak je vo vzťahu muž-žena jeden psychopat, je to muž. Ale je to tradične len polovica pravdy, čiže 50-50.

inkubator

schelby,

ak by som ti chcel odpovedat, tak by som sem musel napisat to, co som sem pisal uz 10-krat. Normalnemu cloveku, ktoreho spominas ty, to staci napisat raz. Jediny, kto tu uraza je Jatymi. To, ze si zamerana proti muzom sposobuje, ze svet vidis len cierno-bielo. Dufam, ze dokazes pochopit na prvy raz, ak sa s tebou uz nebudem bavit. Dufam, ze taku 'normalnu' yenu, ako si ty nikdy v zivote nestretnem.

schelby

inkubator, ja som citala akurat tak urazky od teba na zeny. A vek 15 rokov mam uz davno za sebou:-) Som dospely jedinec, a predstav si ze s nadpriemerne vysokou inteligenciou, ale rozum mi zostava stat nad ludmi, ktori vodu kazu a vino piju ako napriklad ty. Vravis ze jatymi ta urazila, za to ze napisala ze si jednoduchy? precitaj si co si napisal ty na zeny a potom hodnot kto koho uraza. A nazor mat mozes ale nie nim ponizovat normalnych ludi. Neviem kam by tento svet dospel, keby boli vsetci muzi ako ty a v podstate aj zeny,len s tym, ze by to iste vraveli o muzoch. Si prizemny clovek, ktory si dovidi iba na svoje topanky a asi si nikdy nenzazil normalny vztah s normalnou zenou. A predpokladam ze asi ani nikdy nezazijes pri takomto pristupe lutujem zenu ktora bude pri tebe,lebo sa bude citit ako ta najposlednejsia chudera. Nevies si zeny vazit, tvoj "nazor" hovori za vsetko. Respektujem kazdeho nazor,ale nepaci s ami ked pises o niekom koho si nikdy nevidel a ani ho nepoznas. Mozes pisat akurat za cicusky s ktorymi mas skusenosti. dovi.

inkubator

schelby,

neviem, ci poznas slovo nazor? To je totiz to, co sem vacsina ludi pise a ja to robim takisto. Preco by sa na zaklade fora a toho, co ludia pisu nedalo posudzovat? Podla vyspelosti tvojich nazorov by som ta odhadoval tak na 15 rokov.
Vidis to na priklad na Jatymi. Ked ju nic nenapada, tak zacne ludi urazat.

jatymi12

schelby - netráp sa, tento človek si buď z nás uťahuje, alebo je fakt taký jednoduchý...Usmej sa a bav sa radšej s ľuďmi, ktorí sú fajn a rozumní...Pekný dník všetkým inteligentným a dobrým ženám...:)

schelby

inkubator mna lutovat nemusis, no ved si precitaj aj ty toto forum. A tiez zistis ze nemas pravdu, ze to je niekde uprostred, ale nevadi, zi v svojom svete kde zeny su spiny a chlapi dokonali, ved ine ani necakam. A poznamocka nakoniec, vies toto forum je len par ludi, nemozes nikoho obvinovat ze riesi primitivnosti, lebo pre niekoho to moze byt obrovsky problem co je pre teba kravina. Nesud ludi, ja lutujem teba, ze sudis ludi na zaklade nejakeho fora a hlavne ludi, ktorych nepoznas, musi byt strasne takto zit. JA nesudim ani ludi, ktorych poznam, nemam na to pravo, mam svoje nazory,ale to je vsetko. Ked mas taketo zaslepene oci, nikdy v zivote nemas sanc spoznat zenu, ktora nie je taka ako tu pises a je ich na svete velmi vela, ale ty uz mas predsudky v sebe. Musi to byt strasne zit taky zivot ked vies, ze raz aj tak skoncis s jednou takou o akych pises. TAkze ty mna nelutuj ja lutost nepotrebujem. Skor ja lutujem teba.Nikdy nenajdes stastie s takymto nazorom. Keby sa priblizoval k realite tak nepoviem. ale ty si len obycajny sovinista.