Kedy alebo ako zistíte že Váš vzťah už nemá zmysel?

Príspevok v téme: Kedy alebo ako zistíte že Váš vzťah už nemá zmysel?
liliannna

Ahojte, chcela by som poprosiť Vás..ženy, dievčatá, mužov..o názor alebo malú radu.Mám takmer 2 ročný vzťah, chalan pracuje na opačnej strane SR, do mesiaca sme spolu aktívne cca 9-10 dní, ale v telefonickom kontakte sme dennodenne...Niekedy sa ale správa dosť zvláštne, je zamyslený a v určitých situáciách sa správa inak ako by som to ja, dievča, od svojho priateľa očakávala..patrí síce medzi tie ,,chladnejšie,, typy mužov, neviem či je unavený z práce, lebo veľa pracuje..avšak keď sme spolu tak lásku dáva najavo, ale v tom je ten háčik a tomu nerozumiem...či sme my ženy také, že chceme byť u muža vždy na prvom mieste, a o to naviac aby to aj prejavoval, alebo či muži nevedia dať najavo city tak, ako by to partnerka od nich očakávala...napíšte mi prosím Váš názor, ja som už z toho zmätená, neviem čo si mám o tom myslieť,rozmýšlam nad tým všelijako...ďakujem za každý názor..

jatymi12

inkubátor - vieš čo, v dnešnej dobe počuť takýto názor, tak si myslím, že ti nejaké koliesko v hlave zhrdzavelo ...Prepáč, ale hovoríš tu o ženách ako keby sme boli všetky najhoršie stvorenia na svete. Ja si tiež myslím, že niektorý muži sú suroví a bezcitní, keď bijú svoje ženy a dokazujú si svoju silu na slabších, ale nemám ten názor že všetci muži sú zlí. Každý tu funguje sám za seba, tak nerob zo seba a z všetkých chlapov chúďatká najväčšie. Nechcem Ťa urážať, prepáč, ale inteligentný človek sa vyznačuje rozumným uvažovaním....

alzbee

inkubator: nic v zlom, ale ty mas strasne primitivny nazor na zeny...keby si aspon napisal, ze niektore zeny su take...ale ty vsetky hadzes do jedneho vreca. Aj tvoja zena je teda taka? aj o nej si myslis, ze ta chce len vlastnit, ze je s tebou kvoli peniazom?

schelby

inkubator tak to zijes trosku mimo reality. Co si napisal, je skor naopak, prav emuzi byvaju ti, ktori sa citia, ze zena je ich majetkom a ked nieco nevykona podla nich, tak je ohen na streche, su ziarlivi, pritom oni sami behaju kade tade s neznamymi cickami. Mam 99% kamosov- chlapov. A kedze nie som ich "zena", tak sa podozvedam vselico. A tiez nie je pravda ze vsetky zeny chcu len bohatych.JEdine v com s tebou suhlasim je veta ze zeny a muzi beru vztah inak, to je pravda.

inkubator

Zeny beru vztah inac, ako muzi. Zena si oredstavuje, ze nic ine, ako ona a jej pocity a vymysly na svete neexistuje a tak sa aj sprava. Idealny muz je pre nu taky, ktory sa da lahko ovladat a manipulovat a je bohaty. Taky ale neexistuje, pretoze, kto je bohaty musi vacsinou vediet ovladat inych, aby o tie peniaze neprisiel. Zeny nechcu s muzom spoluzit, ale ho chcu vlastnit.

ja*

Myslíte si, že je v poriadku, ak sa priateľ často kontaktuje s bývalou spolužiačkou? Často si volajú, stretávajú sa. Zdá sa mi nenormálne, keď so ňou telefonuje večer o desiatej, jedenástej... Alebo mu ona zavolá v nedeľu ráno a zaželá mu dobré ráno do telefónu.... keď som mu povedala, že sa mi to nepáči, že to preháňa, povedal, že nič na tom nie je, ona je sama, rozvedená, potrebuje niekoho, komu sa môže vraj vykecať....čo mám robiť??? Štve ma to.

jajka001

zalezi od toho o com sa s nim bavis. chces rozoberat prakticke veci, alebo pocity? Chlapi rozmyslaju racionalne a emocie ich velmi netrapia, a tym zenskym uz vobec nerozumeju.

safa

to proste chalanom nevysvetlis...ja som sa tomojmu pokusala "milion krat",a proste nic..stale svoje..ja sa s tym zmierujem 5 rok...inac mi nic nevadi da sa povedat

liliannna

no..hotovo...takže sa s tym mam akože zmieriť??to ked sa VAS mužov niečo opytame budete nas ignorovať alebo ako hmm??ved vztah je o komunikacii dvoch..a nie o komunikacii jedneho z dvoch...napr. že ..hovor si co chces a pod...?a o com sa s nim mam potom rozpravat?ked si myslim ze sa trapi, tak on povie ze nie...mam zacat rozoberat filozofiu?ekonomiku?pravo?

safa

no ja mam pocit,akoby som citala o mojom vztahu...sice sme spolu castejsie ako 9-10 dni do mesiaca (asi sme :-)),ale aj ked my spolu volame a sa ho nieco opytam,tak hned,ze sa pytam sprostosti..no ja tomu nechapem,pricom,pre mna to su normalne otazky..chalani asi nerozumeju nam a my im :-)