Kedy alebo ako zistíte že Váš vzťah už nemá zmysel?

Príspevok v téme: Kedy alebo ako zistíte že Váš vzťah už nemá zmysel?
liliannna

Ahojte, chcela by som poprosiť Vás..ženy, dievčatá, mužov..o názor alebo malú radu.Mám takmer 2 ročný vzťah, chalan pracuje na opačnej strane SR, do mesiaca sme spolu aktívne cca 9-10 dní, ale v telefonickom kontakte sme dennodenne...Niekedy sa ale správa dosť zvláštne, je zamyslený a v určitých situáciách sa správa inak ako by som to ja, dievča, od svojho priateľa očakávala..patrí síce medzi tie ,,chladnejšie,, typy mužov, neviem či je unavený z práce, lebo veľa pracuje..avšak keď sme spolu tak lásku dáva najavo, ale v tom je ten háčik a tomu nerozumiem...či sme my ženy také, že chceme byť u muža vždy na prvom mieste, a o to naviac aby to aj prejavoval, alebo či muži nevedia dať najavo city tak, ako by to partnerka od nich očakávala...napíšte mi prosím Váš názor, ja som už z toho zmätená, neviem čo si mám o tom myslieť,rozmýšlam nad tým všelijako...ďakujem za každý názor..

buduci golem

ty zijes dost v takom iluzornom svete
on nerobi to, co ocakavas, ziarlis lebo si predstavujes, ako kuka inej zene na zadok...
a to su vsetko veci, co su v tvojej hlave

liliannna

ďakujem za ďalší pekný názor...ale ešte niečo..môžem povedať, že som tak trošku viac žiarlivá...on pracuje momentálne v prostredí, kde sa okolo neho pohybuje veľa žien, sestričiek, doktoriek, atď ale nie je to doktor ani nič podobné...viem že každý chlap má oči na to, aby sa pozeral, ale niekedy ma aj napadne, či nechce niečo lepšie..nevravím že nie som pekná, naopak muži mi vravia že som atraktívna..ale len to pomyslenie, že sa možno v tejto chvíli práve pozerá na inú sukňu, či zadok...to ma vie pekne rozčúliť..

liliannna

Ahojj, no ty si vazne super:) taky nazor som este nepocula:) paci sa mi ako rozmyslas a myslim si, že niečo z toho, čo si napisala je pravda..ale vieš keď ja chcem byť v živote viac šťastná ako sklamaná..ja nepotrebujem počuť milujem ťa viackrát ako mu to poviem ja, ja chcem vidieť gestá a radosť v jeho očiach a to hovorí za všetko..už mám taký pocit, že z tej práce je natoľko vyťažený, že už mu potom prídem aj ja napríťaž...napr. bola som teraz za ním na víkend a síce kúpil mi prsten za pár tisíc ale to nie je to čo chcem...chcem vidieť iskričky a šťastie v jeho očiach...úsmev na tvári...a keď sa ho opýtam čo mu je tak len odpovie...nič prrečo by mi malo stále niečo byť?..tak nechapem

reee

vies vela tam spravi ta dialka,ked nemate spolu priamy kontakt castejsie.kazdy z vas ma vlastne svoje problemy,ked sa vidite len par dni do mesiaca a je nuteny ich riesit sam.do urcitej miery mu ani nemusis zazlievat ze je niekedy iny,zamysleny,ako hovoris.mozno mu to vadi ze nemozete byt spolu povedzme stale,ako sa na spravny vztah patri.nie ste jeden pri druhom,ked to mozno jeden z vas potrebuje,ked sa chce vyrozpravat zo svojich problemov,vystazovat sa potesit sa z niecoho spolu.to pre vztah vela znamena.je to tazke ,ale treba sa pokusit si verit a vydrzat to,mozno to odlucenie nebude trvat veky a vsetko sa to potom zmeni k lepsiemu.

nice

Ja si myslim , ze kazda zena by chcela byt milovana a zboznovana naveky. muzi su iní.A preto sami od seby nepochopia ako to my potrebujeme.V jednej piesni sa spieva , ze s holkou co krev ti pije se nakonec lepe zije.Myslim , ze zena stale musi osviezovat atmosferu a udrziavat ohen.Minule som pozerala nejaky dokument na tuto temu a tam hovorili , ze muzi chodili na lov a zena sa starala o ohen a deti.Viem , ze nezijeme v praveku , ale ten princip je asi ten isty.Muz potrebuje mat zazemie ...A este ma k tomu napada , ze preto netancuju muzi zenam , ale zeny muzom....to je cele o tom ,aby sme pred nimi stale santili ci s varechou sa s usmevom na tvari obracali.No vyzera to strasne , ale to je len pozitivny pohlad na vec.Viem , ze realita je ina .V tvojom pripade hra rolu urcite aj dialka.ked su dvaja ludia spolu viac riesia spolu veci a viac situacii spolu prezivaju co vztah umocnuje..A to , ze muzi nevedia dat tak city najavo ako zeny je asi cest vynimkam normalne.Ale aj tu si myslim , ze plati co bude clovek siat bude aj zat .Ked ty budes mat aktivne prejavy lasky tak sa ti to vrati.mozno mu ty povies 10 krat milujem ta a on len 2krat , ale tato metoda prinasa ovocie.mozno mu ty urobis 5 prekvapeni , a on len jedno ...., ale o tom to je.Prajem ti , aby ti vztah vysiel.Pekny den.