Anovulacne cykly

Príspevok v téme: Anovulacne cykly
igua

ahojte. vzdy mi meskavala menstruacia a naposledy som ju vobec nedostala. az po tom, co mi lekar pichol vyvolavaciu injekciu. vsetky testy boli ale v norme, prolaktin, testosteron, proste vsetko. doktor mi povedal, ze mam ANOVULACNE CYKLY, ale PRECO? co moze byt pricina. to mi nepovedal. ked som sa ho spytala, ci to nie je nebezpecne, povedal, ze nie. no ja neviem, vobec sa mi to nepaci. viem, ze to mava vela zien, ale ja sa bojim, ze by som mohla byt neplodna. ved vlastne ked nemam ovulaciu, tak nemozem mat ani dieta..ved ja vlastne ani neviem, kolkokrat za zivot som mala ovulaciu, ked mi stale meskala menstruacia. tak ako to je? mate s tym skusenosti?
mam 20 rokov a menstruaciu od 14ich.

igua

no ano, ked obcas vynecha...ale ja mavam hrozne dlhe cykly stale. a neviem, kedy mam ovulaciu a kedy nie. ale ked som sa ho spytala, ci to nie je nebezpecne, tak sa normalne nad tym zasmial...tak neviem. ja mam z toho zly pocit. chcem mat vsetko v poriadku.

jajka001

ako nechapem preco lekari nieco povedia a nevysvetlia. ja som trochu čitala po webe a podla vsetkeho je to celkom normalne ze obcas vynecha.

igua

nie som chuda, vobec. mam 163 cm a 63kg. neviem ako prisiel na to, ze mam anovulacne cykly..ja som bola v tom momente sokovana z toho ze mi nic nezistili...mne to zacalo dochadzat az po case. preto sa teraz pytam, z coho to moze byt, ked hormony su v pohode.

lea

a ako zistil, ze mas anovulacne cykly? pytaj sa lekara, mas pravo na informacie. mozno to len tak povedal, na zaklade skusenosti u inych, nemusi to platit na teba.