Mám to len ja také alebo aj vy?

Príspevok v téme: Mám to len ja také alebo aj vy?
lenka.

viem,že takýchto tém už bolo dosť, ale nenašla som odpoveď na svoju otázku. mám priateľa, intímne spolu žijeme pol roka, ale nikdy som toto neodsledovala: pri milovaní už pri predohre som veľmi ale veľmi vlhká. a keď mu chytím občas ruku, keď ma hladí dole, tak cítim, že moja vlhkosť nie je ako voda, ale trošku hustejšie . niečo podobné výtoku, ale ten nemávam ( no možno po skončení menštruácie). tak by som chcela vedieť, že keď zvlhnete, či to máte tekuté ako voda, alebo hustejšie. viem, že je to blbá otázka, ale chcela by som vedieť odpoveď. Ďakujem všetkým. LENKA

n..

ahojte.. ja zas stále mám dole vlhko.. nie som vzrušená ale stále tam mám dole vlhko .. nesvrbí ma to .. nič.... :( môže to byť aj antikou či ako:(( čo to je?

katka.

limetka, ja si myslím, že keď sme strašne vlhké, tak je to nepríjmne. jasné, že lepšie ako suchá, ale veľa je nepríjemne. hlavne pri oráli. ale mne nikto neodpovedá, tak aspoň ty mi odpovedz prosím, či to máš tekuté alebo huspeninové, či aké?

limetka...

baby aj ja som velmi vlhka... az mi je to niekedy neprijemne ked to zo mna zacne doslova tiect... s priatelom sme spolu dva krat do tyzdna takže vždy ked sa ideme milovat som strasne nadrzana... vzdy ma od toho cele prsty aj jazyk.. myslite ze je to chalanom neprijemne?

cezia

Budte baby len radi, mna ked priatel prstuje tak som sucha ale uplne a samozrejme ze to zas az take prijemne nie je. Takze sme odkazany len na daky ten lubrigacny gel aj pocas sexu.

babulka

ja mám taký problém tiež..pretože my ženy niesme ako muži ktorý sa onanujú aj každý den ... a ja osobne sa neprstujem a tak všetko vzrušenie ostáva na čas s partnerom no ako náhle mi to on začne robit a aj pri sexe som veľmi vlhkáá ... nedáá sa to nejak zmenit lebo je mi to také divné ked ma prstuje preed sexou niekedy je toho výtoku až moc si myslím.....plls

katka.

už ma napadol ten správny výraz, keď to vidím pripomína mi to kúsky huspeniny. / blbé prirovnanie, ale iné ma nenapadlo, sorry /

katka.

ahoj, ja sa chcem opýtať, ža aj ja som veľmi vlhká ale tá vlhkosť je hustá, tiež ako výtok. a niekedy keď ma hladí tak to má na ruke a potom si to zbadám aj na stehne alebo na podbrušku. No také huste nie riedke. On je môj prvý aj keď mám 22 rokov, a nemám skusenosti, a hambila by som sa toto opýtať osobne niekoho. Tak prosím má to také byť alebo to máte riedke?