Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vztah na dialku,co myslite?

Príspevok v téme: vztah na dialku,co myslite?
netrebaa

ahojte ,...nejdem sem pisat vek iba tolko ze 18 som uz mala davno,viem asi to bude zvlastne,ale da sa zalubit cez internet? bojm sa toho ze som zalubena do cloveka ktory byva na druhom konci slovenska.... stale si piseme , smskujeme, volame , posielame fotky.mame sa aj stretnut,ale neviem ese kedy,nema vela moznosti chodit do nasho mesta.škola a tak dalej,okrem tohbo vela inych povinností.on to berie takisto ako ja.je to zvlastne ale myslite ze to ma nejaku sancu?dokonca mu aj verim.cítim sa fajn,ale je mi velmi smutno ze je tak daleko,chyba mi.myslite ze to ma nejaky vyznam? ze sa to da vydrzat, prekonat vsetky prekazky,aj keby sme mali byt solu len raz za mesiac? da sa to? asi som zalubena,len to neviem este na 100%

Avantasia

skuste sa parkrat stretnut.mozno uplne zmenis nazor.je lahke nieco napisat na kalvesnici,no uz tazsie aj skutocne prezit.. ale drzim vam palce:)

bambussa

no moj nazor je ze pokial sa budete stretavat rpavidelne aj osobne tak to moze vydrzat, preco nie? poznam take pary.. ale pokial by tych osobnych stretnuti bolo ovela menej ako tych virtualnych tak to podla mne nema velke sance.. aj take pary som poznala.. moj nazor

nicka

Tiež som sa zalúbila cez net, bolo to nádherné...najprv net, potom aj sms, stretko, volania..,spoločný Silvester..a s Novym rokom to skoncilo...po roku,nie síce hned,ale vela vecí som "odhalila".Nebolo to také ako sa zdalo.Cez net strasne funguje naša fantázia, a prikrášlovanie,hlavne naivita.Myslím,že problém bol v tom, že sms, emaily, a volania nenahradia to skutočné ako byť naozaj s Ním...Aby sa to vyvinulo ako sa má,a ak sa to má nejak vyvinut treba toho človeka spoznávat osobne, a nie na dialku.Ja trošku lutujem, že nemali šancu spoznávat sa inak,ale mám skusenost..žil v zahraničí.Ale držím palce, všetko je možné :-))Nám to vsak nevyslo :-(((

[zruseny12]

tak,ja si myslim,ze aj takalaska funguje,ked to ty dvaja chcu...ja som nieco take prezila,zamilovali sme sa na prvi pohlad....bol odomna 890km...a boli sme spolu stale ako sa to dalo...pisali sme si listy tyzdenne som mala 5listov,kazdy den jeden list...bolo to velmi krasne...ale na to musia byt vzdy dvaja...

joni_

myslim ze sancu to ma, len sa treba trochu aj osobne spoznavat, cez maily a sms je to skreslene, chcelo by to stretnutia a hlavne cas, neunahlit sa, drzim palce :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vztah na dialku,co myslite? - Fórum - ZDRAVIE.sk