Poradte mi.....aby vztah fungoval

Príspevok v téme: Poradte mi.....aby vztah fungoval
drobcek025

Ahojte, chcem vas poprosit o radu...Citala som si prispevky,tak snad nekto poradi aj mne :)Mam priatela nieco vyse pol roka.On bol zvyknuty travit skoro kazdy vecer niekde v bare, naco ja som zvyknuta nikdy nebola.Ale po case sa to zmenila,od kedy prestal fajcit tak ho uz ani po baroch netaha.No teraz ma kamos rozlucku so slobodou a maju ist oslavovat na chatu.Vobec sa mi to nepaci,kedze to nebude cisto muzska zostava. Je odo mna moc sebecke, ze sa mi nepaci aby tam siel, kedze ja som minule tiez nesla na firemnu akciu lebo sa to nepacilo jemu?

drobcek025

Je mi jasne ze tam budu aj ine baby, lebo dostatocne poznam kamaratov mojho priatela. Ak by slo fakt len o to ze sa tam chalani opiju, tak mi to nevadi, ale jeho kamosi si zabavu bez bab predstavit ani nevedia

:)

drobcek025==a nech je urazeny.ty si tiez nesla kvoli nemu.a inak ty si nebola zavolana alebo ako to je.pises ze tam budu aj baby tak preco nemozes ist aj ty?

drobcek025

Dik sarin za nazor :) je fakt ze mu nerobim veci, ktore viem ze by sa mu nepacili. Povedala som mu ze sa mi to nepaci, a povedal ze tam nepôjde, no podla mna dost urazene.... Tak teraz fakt neviem...

sarin

:) tiez by som bola proti.. ale moj by to uz ani neskusal. Boli sme spolu nieco kratko ked on sa rozhodol ze nepojde na nejaku zurku kde som ja nebola pozvana, lebo si sam uvedomil ze by to nechcel ani naopak :)

drobcek025

Buduci golem: Rozhodne nemam v umysle ho obmedzovat, ale zda sa vam to fer? Nie som typ, ktory by niekomu nieco zakazoval, ani to neurobim.....Ale je fakt ze v priatelovi nemam zatial velku dôvoru. Kedze uz na zaciatku mi klamal o tom kde bol a zatajoval veci....A po pravde sa bojim toho ako to dopadne na takej zurke...

[zruseny12]

...myslim,ze to nie je sobecke a mal by to pochopit,preco nechces aby isiel,uz len s toho dovodu,ze sam ti uz take nieco zakazal/alebo nechcel aby si sla tiez/

sarin

:D tak to som sa pobavila ona je sebecka lebo sa jej nepaci nieco co sa nepaci vlastne ani jemu, ale on sebecky nie je.. :D preco? :D lebo je chlap?

:)

buduci golem===ci e to sebecke to neviem...kedze ona nesla niekam kam on nechcel aby sla tak by sa mal toho drzat aj on.v tomto pripade sa mi zda ze sebecky je akurat tak on.