Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo raňajkujete?

Príspevok v téme: Čo raňajkujete?
maurie

mám taký problém, že keď ráno vstanem, tak nemôžem do seba nič dostať, až tak o hodinu a pol. Chcela by som raňajkovať normálne, ale keď si predstavím, že mám zjesť jogurt, alebo musli, tak sa mi obracia žalúdok. Raňajkujem až v práci, kávu a nejaké pečivo. Chcela by som to zmeniť, môžete mi niečo poradiť?

usiko

asi tak hodinu a pol az dve hodiny po prebudeni si dam 4 kocky 70% cokolady Lindt.......a taaaky kraaaasny den mam pred sebou...

hmmmmmm

maurie, ranajkovat v istom case po prebudeni, este doma je vec zvyku.proste treba zaludok nastartovat a privyknut.v kazdom pripade to musi byt cosi co mas ozaj rada, nie len tak nieco hodit do zaludka co je doma, aby bol plny.ja ranajkujem vacsinou chlebik, alebo rohlik, s maslom a prilohou podla toho na com mam chut, sunkja, salamik, alebo len rajcina, dzem, nutela..a nezabudni aj nieco vypit.

kenza

Ja ranajkujem tak polhodky po prebudeni.. Myslim, ze hodina a pol je dost dlho na to aby sa nejedlo.. Skus si dat aspon nieco male, skor.. Ja ranajkujem ovsene vlocky s mliekom-obcas si k tomu prisypem gulicky Nesquik:)pre chut. Alebo corn flakes Fitnes, velky jogurt a bebe dobre rano. Cez vikend si niekedy doprajem aj prazenicu, ale len s 1 zltkom!! a tmave pecivo + zeleninka...

andreaa_

ja neraňajkujem už roky,niežeby som nestíhala,ale ...cítila som sa plná,nafúknutá,moje prvé jedlo je okolo 11-12hod.,mám to zaužívané roky ,cítim sa fajn,po večeroch chladničku nevyžieram,obezitou netrpím

inuška

Ja tiež neraňajkujem, vôbec nestíham, sotva stihnem zopár glgov kávy. Ráno malého pripraviť do škôlky, ale som rada, že synček aj s tatinom raňajkujú(papkáči). Ja až v práci okolo 10tej.

wiwien

no ja viem, že to nie je bohviečo..ale nemôžem si pomôcť, hned ako sa zobudím musím mať kávu, inak by som to nevydržala..som už na tom asi závislá, proste to milujem, robí mi to dobru náladičku do dna..no predtým si dám ešte pohár teplej vody, nech sa môj žaludok preberie:))

jajka001

ja tiez az hodinu po prebudení, vacsinou pecivo(rozok, chlieb, toast) so syrom a zeleninou(paprika, rajčina), a kávu a čaj, málokedy jogurt s pečivom.to mi nestačí. niekedy acidko s pecivom. veľmi zriedka sladký rozok s maslom a dzemom. kedysi sme v nedeľu mávali na ranajky chlieb vo vajci...ta vôňa ma vzdy vytiahla z postele :))

neregistrovaná

nič ....................................
........................................
nemám čas sa naranajkovať ..............
ja len desiatujem , obedujem , olovrantujem ...........................

a2

podla mna robis chybu, ze na lacny zaludok si das kavu. ak aj jes az po hodke a pol ako vstanes, daj si najprv nieco a potom kavu.kava by sa nemala rana ked je v cinnosti zaludok t.j. do 9.00 hod a potom ked je srdieko t.j. od 12.-14 a po zmene vasu od 11-13 hod.tzv. organove hodiny.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.