Čo raňajkujete?

Príspevok v téme: Čo raňajkujete?
maurie

mám taký problém, že keď ráno vstanem, tak nemôžem do seba nič dostať, až tak o hodinu a pol. Chcela by som raňajkovať normálne, ale keď si predstavím, že mám zjesť jogurt, alebo musli, tak sa mi obracia žalúdok. Raňajkujem až v práci, kávu a nejaké pečivo. Chcela by som to zmeniť, môžete mi niečo poradiť?

aaaaaaaa

ja ranankujem chlebik so sunkou, syrom, kolacik a pod. + caj, biela kava.
ked vidim vlocky dojde mi zle, este tak suche ale ked sa to tak fajn niecim zaleje rozdrdle...

muggetka

ja tiež jedávam až hodinku dve po prebudení, maximálne kávu si doprajem...ale nejak som sa ešte nezamýšľala začať jesť skôr po zobudení...najem sa vtedy keď som hladná

wwwwww

Keby som na ranajky zjedla vlocky, o pol hodiny neskor by som umrela od hladu. Ja mam rada poriadne ranajky - castokrat od obeda - svieckova, perkelt, cina:))) Moj manzel je taky fajnovy, on len male a prevazne sladke ranajky ma najradsej, ked ale ranajkujeme neskor, klobasku si da aj on:)

buduci golem

rozne sa to meni
chlieb so syrom, alebo acidko s grahamovym rozkom
niekedy jogurt s vlockami

jedavam priblizne hodinu po zobudeni

maurie

tak podla prispevkov vidim, ze nie som sama kto hned rano neranajkuje, som rada ze to nie je taky problem a aj neskorsie ranajky mozem povazovat za plnohodnotne. Zaujali ma tie ovsene vlocky s ovocim, urcite to vyskúsam. Vacsinou som si kupovala take tie čokoladove musli a jedla ich s mliekom, ale obycajne mlieko mi nerobi velmi dobre na zaludok, tak skusim teda jogurt, mozno to bude lepsie.

petulika

ahojte.
no ja vstávam o 6tej, to vždy vypijem pol litra bylinkového neosladeného čaju a popritom ešte pijem aj vodu. Raňajkujem až po príchode do práce, tak o pol 8mej. Myslím, že je to akurát,neviem si tiež predstaviť jesť hneď po prebudení, aj cez víkendy jem minimálne po pol hodine-a to len keď som naozaj hladná. Cez týždeň raňajkujem jogurt+ovsené vločky alebo acidko. A cez víkend, keď je čas, nachystám si poriadne raňajky-celozrnný chlieb+syr+šunka+zelenina alebo aj praženicu+zelenina+chlieb. Podľa chuti:)
aaaa už som aj hladná..už nech je obed:)

katuša

...pohankove vlocky, sojove mlieko zmixovane so zavaraninou, ktora je k dispozicii...toto najcastejsie :)
(ale po 2 hodinach som zase hladna)

tina

Podobne ako poliewoocka,ovsene vlocky zaliate vodou,hrozienka,trochu jablka,bananu,slnec.semienka,skorica,to vsetko zmiesat zahriat v mikrovlnke a super sladka zdrava kasa bez cukru je hotova,mnam ...a teply bylinkovy cajik k tomu