pre dievcatko laura alebo vanessa?

aaaaaaaaa

Obe mena su OK, Vanesa radsej s jednym S. Laura sa vola kamoskin pes, takze mam zmiesane pocity :)))
Naozaj to je hrozne ked ludia tak dokomolia mena na slovensko-zahranicny variant napr. Scarlett Morihladková a pod.

nuggetka

podľa mňa obe mená majú niečo do seba ale obe sú aj otrepané...takže vymylíte nejaké tretie a nebudete sa hádať

wwwww

Ked, tak Laura, aj ked sa mi to meno nepaci. Vanessa s dvomi ss je priserne, pokial muz nie je Amik, tak ho nedavaj. Mam rada mena, ktore sa daju pekne zdrobnit. Amanda a Sheila je hrozne, ked dieta ma zit na Slovensku a muzovo priezvisko je Novak...Dietatku chce clovek povedat pekne a Amandicka? To je ako kun....a. My mame dievcenske meno uz vybrate, s chlapcenskym je problem.

barbinka

Radšej Laura. Keď počujem meno Vanesa, tak si hneď spomeniem na Vanesu Šarkozyovú, ktorú všade pchajú. takže sa mi aj to meno sprotivilo.

njurrrr

Juuj, sestrenica dala mimcu meno Sara, mne sa zda uplne krasne:) Ale ak by som si mala vybrat z tychto dvoch mien tak asi Laura. Lenze je naozaj prawda ze w dnesnej dobe su tieto mena uplne premnozene. Mne sa paci aj Ema, Valeria, Daniela..