pre dievcatko laura alebo vanessa?

tania333

mne sa pacia mena ako Kamilka, Alzbetka, Simonka a tak...nie kazde dieta sa tak vola:) /no az na tu Simonku, to tu bol boom asi pred 6 rokmi s tymto menom:)/

terezka

Vyber nieco ine.Tie mena su uz tak premnozene, ze to nie je pravda.Kazdý v okoli dava tie mena, teraz si predstav, ze ti mala nastupi do skoly a v triede ich bude kopa s rovnakymi menami.Preco sa ludia preboha opicite po sebe?Ked zacne jeden davat nejake meno, ide to ako na pase.Ved je tolko krasnych aj inych mien.Tieto dve sa mi uz protivia z toho dovodu, ze ich uz dava kazdy.

losste

Ani jedno z nich.Su hrozne.Ale to je vec nazoru.Mozno tie, co sa pacia mne, by sa nepaciôli tebe, takze tazko povedata poradit.To si musis zvazit sama, ktore ti je blizsie a hlavne, ci sa hodi ku priezvisku, lebo nie je nic otrasnejsie, ako ked rodicia daju zahranicne krsne meno ku typicky slovenskemu priezvisku.Chudino dieta.

lea

no neviem. vsak je to z francuzstiny od Laurant a to je po nasom Vavrinec..
meno Laura sa mne osobne nepaci, dala by som Amanda, Angelina, Sheila alebo Lea

denii

Obidva mená sa mi veľmi páčia .Laura vo mne evokuje hravé milé dievčatko a zdrobneniny su tiez pekne: Laurika, Laurinka. Vanessa je tiež pekné meno pre sebavedomú kočku:D neviem ale Vanessa sa mi už moc k staršej žene nehodí.

mirka 23

Monika presneee... Manžel mi na meno Laura povedal že nie, lebo to je ako Laura a její tigři. A na každé meno má nejakú výhovorku.

monika9

neviem ale jedno sa mi moc nepaci,laura evokuje vo mne ten serial laura tulenie mlada a vanesa tych je fakt vela ale je krajsie,mne sa paci karolinka alebo bianka,viktoria

tak to je

najlepsie bude, ak sa rozhodnes sama, resp. ty a tvoj manzel.
kazdemu sa pacia ine mena a pri vybere mena nie je dolezity nazor ostatnych, ale tvoj.
ak sa este stale nevies rozhodnut, ktore meno vybrat, pockaj si radsej do porodu a potom uvidis, ktore meno by jej viac pristalo.