pomozte mi-manzel ma nici...

Príspevok v téme: pomozte mi-manzel ma nici...
kukina

prodim vas...ja uz neviem ako dalej...moj manzel mi neustale nieco vycita...obvinuje ma,ze som neschopna..stale je vsetko iba moja vina...ja neviem co chce dosiahnut..ja sa snazim rozumne komunikovat..no on akoby sa nevedel so mnou pekne rozpravat...vraj stale musi mysliet na to,kedy ho podvediem..a je toho vela a ja nevladzem..no mam ho rada..ked mu poviem,aby vyhladal pomoc,pretoze ja uz neviem ako mu pomoct,zasmeje sa..som zufala,nestastna,asi najskor tu pomoc vyhladam ja!

milinka.

Kukina - anjelik, nenechaj sa trapit takymto chlapom, ktory si ta nezasluzi. Podla tvojich prispevkov sudim, ze si rozumne mlade ziena, ani ty ani tvoje dietatko si nezasluzite aby si na vas takyto nimand vybijal svoje komplexy.... Pamataj si, urobila si zrejme vsetko, co si mohla, a " kto chce psa bit, palicu si najde " , takze hlavu hore, zivot mas pred sebou, mala by si byt stastna, preto nenechaj sa trapit a ponizovat ... zasluzis si niekoho lepsieho, pre ktoreho budes tou najuzasnejsou bytostou na svete. A ten tvoj trapko nech sa zoziera vo svojich komplexoch. A na margo tych tvojich " frajerov " mi pokojne povedz, ze ho uplne chapes ze sa mu to tak moze zdat, pretoze kazdy cudzi chlap si ta viac vazi a sprava sa k tebe krajsie ako tvoj vlastny... Drz sa.

kukina

aky mame vztah?hmm...ked sa stane nieco na com sa nedohodneme,tak som vsetko mozne..ta najhorsia na svete...az sa to da do poriadku viac mojou zasluhou,pretoze musim urobit velmi vela,aby sa to napravilo,potom uz nivadi nic co mi povedal..take slovko ako prepac-takeho sa nedockam...najzaujimavejsie na tom je,ze ja az by som ziarlila,tak na jeho kamaratky..ale on ziarli na mojich frajerov..je to spravanie dospeleho cloveka?!vobec nechapem ako rozmysla...keby som mu dala dovod..asi som ho mala prilis rada..citim sa dost bezmocna ..

mimusicka

kukina,neviem aky mate vztah,takze tazko radit,ja by som ho zacala ignorovat..a potom napr.ked povie,ze chce jest,tak mu povedz,povedal si,ze som neschopna,navar si sam,zacni vydierat aj ty jeho,aby si uvedomil,ze to co robi je zle a skodi ti to.

[zruseny12]

...urobila si vsetko preto,a vidis ziadne vysledky nie su...a hlavne nie je dobre sa vzdat vsetkych kamaratov a ostat uplne sama...nie je dobre ostat sama,lebo az vtedy si na teba trufne...a bude to este horsie...lebo bude vediet,ze namas nikoho...

kukina

neviem,ci som urobila az prilis vela,alebo malo...vzdala som sa vsetkeho..priatelov..s rodinou sa vidam malo kedy...vtedy by som pre neho urobila aj nemozne,len aby bol spokojny...no a ja sa dockam toho,ze..som neschopna,ze mam frajerov,je to vsetko trapne..no on si to asi neuvedomuje...z komara urobi troch somarov!pri mensom nedorozumeni mam pocit,akoby sa stala ta najhorsia vec na svete..neustale sa vracia do minulosti,k veciam co boli...ma to vyznam?neviem mu vysvetlit,ze nie som ta,ktora ma zaujem ublizovat,nicit to vsetko...lenze..on ma asi nechce pochopit..

mony

Podľa mňa, ak nechceš aby z vás oboch (myslím aj dieťa), spravil trosky, ktoré už nemajú ani kúsok sebavedomia a ani sily s tým niečo urobiť, rýchlo preč od neho, aj tak všetko ťaháš sama a do budúcnosti najviac ublížiš dieťaťu, ak s tým niečo neurobíš

buduci golem

kukina, je jasne, ze to vobec nie je lahke, ale ty nie si zodpovedna za to, ako sa on sprava.
za to je zodpovedny jedine on, on zneuziva to, ze si nanho prilis dobra a ustupujes.
ja to poznam, clovek si mysli, ze bude lepsie, ked ustupi, ze bude klud atd.
ale nakoniec zisti, ze stale ustupuje, a lepsie to nie je, je to len horsie.
az raz pride chvila, ked neustupis, lebo uz nebudes mat kam.

kukina

nice..
chcela by som zit normalne,no..akosi neviem kde zacat...neviem,ako...stale mam take pekne predstavy o zivote..snazim sa robit veci dobre..nechcem mu davat zamienky,aby sa na mna musel hnevat..no nejako vsetko co urobim je zle...asi by som mala naozaj odist..nechat ho..nech to skusi sam so sebou..ci mu bude lepsie..ak nebude mat vobec nikoho...

[zruseny12]

...tak v tom mas pravdu,je to zacarovany kruh...na to aby sa nieco zmenilo musia byt dvaja...ty a aj on to musi chciet...