Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problém - fajcenie

Príspevok v téme: problém - fajcenie
avon

Ajojte, prosim pomozte. S priatelom som 4 roky, raz mi klamal ohladom cigariet, ze nefajci a to tak nebolo.Je tom takmer 2 roky, no teraz mam opat podozrenie, ze mi s tym klame.v jeho vrecku som nasla rozmrveny tabak. ako mam zistit, ci fajci? poznate nejake tipy? ak hej, budem velmi rada.dakujem vsetkym

mylsim

Ja ako fajciarka ,viem co zakryvam a co jendoznacne kazdeho fajciara prezradi.Je to pach ruk.Ovonaj ruky a uvidis.To nevypachne ani po hodine.Jedine ,ze by fajcil ,,cez patik,, alebo stipec alebo nieco podobne,co robia vacsinou deti:)Tento smrad prelusi iba velmi silna vonavka,aj tak zaberie vsak len na par minut..skus ho niekedy nenapadne nuchnut-)

maurie

No nie vzdy je to citit, ja som mala tiez taky problem, priatel mi povedal ze prestal fajcit, verila som mu, ved preco nie, vzdy ked za mnou prisiel, necitila som z neho cigeretu, ale potom som zistila, ze fajcit neprestal, len obmedzil. Cigeretu z neho cítit, len niekoľko minut po fajceni, o hodinku, kym prisiel za mnou do prace som ho uz necitila. Ked si mu nasla tabak, tak pravdepodobne fajci, ja som mala večne rozsypany tabak po kabelke, poprípade po vreckách, ked som este fajcila. Ale samozrejme nie je to na sto percent

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problém - fajcenie - Fórum - ZDRAVIE.sk