prosim pomoc

Príspevok v téme: prosim pomoc
airiana

Pred pár mesiacmi som bola u svojho zubného lekára,ktorý mi našiel kaz na dvojke, ošetril a pár dní bolo všetko v poriadku,ale potom zub začal byť citlivý na horúce a studené, citlivosť nakoniec ustála,ale za posledné dni sa citlivosť prejavila este dvojnásobne,tak, že nemôžem ani jesť a zub je strašne citlivý. Prosím o radu ak niekto má s takým skúsenosti,prejde to? alebo mám navštíviť svojho lekára...

airiana

počas mesiaca október som chodievala k zubárovi, 2x mi daval liečivú vložku do zuba, urobil mi RTG a zistil ze mam nejak čudne zahnutý koren, musi mi spravit resekciu asi o dva tyzdne,prosim ma niekto z vas s resekciou skusenosti? platit budem tak nejak do 2000 ...chcela by som vedieť či to nejak bolí alebo sa to dá prežiť...

airiana

Takže dnes som bola u zubára,ak by mal niekto podobný opísaný problém nech neváha a tiež ide,pretože som vraj naozaj prišla v čas...Zub mi začal odumierat z ešte neviem akých príčin a museli mi ho otvorit,začal mi hnisať,ale nakoniec sa to vyčistilo,nič nebolelo,lebo ako som už spomínala udumieral, zub však ešte stihol zachrániť,najbližšie ešte musím ísť na zatvorenie zuba. Dúfam, že ak niekto bude mať podobný problém pomôže mu moja situácia :)a teraz sa už cítim konečne o niečo lepšie :)