Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy So zaspávaním

Príspevok v téme: Problémy So zaspávaním
nathalie777

mám problémy so zaspávaním, častokrát sa mi stáva(v období počas školy), že nemôžem večer zaspať... a podarí sa mi to až neskoro v noci...je to zrejme psychická záležitosť, ale chcela by som poradiť, či nemáte niekto skúsenosti s nejakým účinným a osvedčeným spôsobom na zaspatie:) Ďakujéém Kráásne:)

nešťastná

mám problémy so zaspávaním, nieked zaspím o 2 ráno, a inokedy nezaspím, nemôžem fungovať, bolí ma hlava, je mi zle, neviem ,čo mm robiť ... čaje so mskúšala, aj persen forte, benosen

kenza

Existuju aj caje.. si spravis pred spanim.. Ja som pijavala jeden cas medovku. Kupis v lekarni. Ale neviem, ci mi to nejako extra zabralo.. ale skus, nie je to drahe..

mirka 23

Nathali, hlavne nič veľmi neprežívaj. Skús na školu pozerať s odstupom je to len súčasť života, nie je to to najdôležitejšie ne svete. Veď keď dostaneš horšiu známku, tak sa svet nezrúti a nevyhodia ťa zo školy. Skús byť troška flegmatickejšia, lebo skončíš na práškoch. Môj spolužiak z výšky (bol jediný chlapec v triede:D)bol strašne múdry a ešte k tomu sa aj učil a proste všetko vedel. Telku nepozeral, lebo to bolo pre neho zabíjanie času, radšej si prečítal knihu. No a po 3. ročníku bral psycholieky, zo školy. Proste strašne to prežíval a trápil sa.
Nájdi si kámošky, frajera, nejaké záľuby a nemysli stále na školu. Keď zaspávaš, tak myslí na niečo pekné.

amalocka

Skus si pred spanim v posteli nieco citat, hoci aj ucebnicu na druhy den. Mna spolahlivo vzdy uspia uz prve riadky cohokolvek :))

nathalie777

ja zaspim, ale ked viem, ze na druhy den je pokoj, cize cez vikendy... vtedy v pohodicke...16 mam, mam toho dost vela v skole a som dost detailista... a vela to robi s mojou psychikou...to pivo nieeee:D:D:D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy So zaspávaním - Fórum - ZDRAVIE.sk