MEnzes pocas operacie- SURNE!!!

Príspevok v téme: MEnzes pocas operacie- SURNE!!!
alley

Zdravim, neviem ci mi niekto poradi.. ale zajtra mi maju vyberat mandle v lokalnej anesteze a neocakavane- asi zo stresu, liekov.. som dostala mestruaciu o 7 dni skor.. tak sa chcem opytat ci mi ich vyberu.. teda,ci sa mam aspono to snazit. Ide aj o to, ze som z nich stale chora a uz ich chcem vybrat.. prosim poradte mi.. ze co.VDAKA!!!

[zruseny12]

...no,ale natygee brala si zodpovedst na seba,keby sa nieco stalo,tebe by dali za vinu...zakroky nerobia ani ked je zvysena teplota...
ja som sla vyberat mandle,a tiez to bol uz akutny pripad...ale kedze som dostala teploty/len sa mi zvysila/operaciu odlozili/

drzim palce

ahoj alley tak ako to dopadlo?uz mas mandle vybrate?myslim si,ze ak ide o lokalku a este k tomu ked byvas casto chora a je tazko urcit datum, tak prihliadnu na to, len ti daju nejake lieky pred zakrokom.co sa tyka menzesu, je trosku spomalene hojenie ran.hiorsiie by bolo ak sa nevynecha antikoncepcia urcity cas pred operaciou, alebo i takymto zakrokom.

natygee

pozrite sa,ja som podtupila operaciu kolena v celkovej anesteze.presnejsie,vysekavali mi polku jablcka,kramy som vtedy mala,akurat mi ale koncili.pytala som sa na to odbornika a povedal,ze spickovy lekar v tom problem vidiet nebude.je pravda,ze telo ma vtedy zena oslabene,ale nemoze ta to nijak poskodit.takze kludne do toho,ked ja som to prezila v celkovej anesteze a vlozkou,tak ty to prezijes urcite.

včielka maja

ked maš menzes tak ta vrátia z prijmu z nemocnice, počas menzesu sa zasadne neoperuje, len keby bezprostredne išlo o život a nebolo by iné vychodisko

[zruseny12]

lila...ale vies to je prave,to co sa dost zanedbava,a potom sa cuduju,ze pridu hocikedy vselijake komplikacie...teraz ti malo kto take nieco povie,niekedy ludi beru,len ako na beziacom pase,ziadne rady nic...ale urcite,by sa pocas menzesu sa to nemalo robit...
zalezi to len na tebe,ako sa ty rozhodnes alley...vela stastia

lila555

Mne robili laparoskopiu brucha a tiez mi do toho došiel menzes, a robili mi to bez problémov. Dokonca niekde doporučuju aby si žena dala tampon, ale ja som mala iba vložku, síce je to potom oštara, ale pri mandliach by ti to nemalo vadiť, horšie je to ked mas dorezane brucho a ešte pritom menzes- problem s hygienou.

[zruseny12]

spravne by sa nemala vykonavat ziadna operacia,nic ked zena dostane menzes...
nemali,by sa farbit vlasy,robit trvala,trhat zuby atd.
lebo vtedy je organizmus oslabeny...