Obvodny lekar v Presove

Príspevok v téme: Obvodny lekar v Presove
majka_

Som z Presova, mam 20 rokov a chystam sa odist od mojej obvodnej lekarky (este pediatricky) ku obvodnej lekarke pre dospelych. Riesim ale problem, ze ku ktorej lekarke si preradit kartu. Som zo Sidliska 3. Moja mama chodi ku dr. Knisovej (myslim tak sa vola). Neviem, ci je stara, ci mlada, ale som pocula, ze jej sestricka nie je prave najprijemnejsia - tak neviem. Moja sestra chodi ku dr. Jackovej, ta je dobra, ale kedze byvam castejsie chora, sestra mi ju velmi neodporuca, lebo by som v kuse cestovala za nou (i ked samozrejme autobus mi tam ide casto ku nemocnici). Potom som pocula o nejakej vysokoskolskej lekarke, ze je dobra a tu mi zas odporucala dalsia sestra, kedze studujem na Vysokej skole v Presove. Moja sestra, ktora chodi ku dr. Jackovej mi odporucala u nas na Sidlisku 3 myslim dr. Hricovu alebo tak nejak sa vola. Vraj je dobra, ale ja ju nepoznam a nepozna ju ani sestra. Cize to je moj mensi prieskum. Poznate nejaku dobru lekarku - obvodnu pre dospelych?

mirka 23

Takže to chodíme na to isté miesto k lekárke:)Myslím si, že je jedno, či je lekár pre deti, alebo pre dorast, ide o kvalitu lekára.
No a neviem či sa nájde v PO dobrá gynekologička a ku chlapovi by som nechcela chodiť, aj keď sa hovorí, že chlapi sú citlivejší. Teraz chodím ku Ochtinskej v Muči.

majka_

ako dr. Rozmanova (ambulanciu ma oproti dr. Salingherovej - tiez pri Vukove) je mila, zlata, dobra... ale ma jeden hacik (teda aspon co som pocula ohlasy mensie), ze neviem, ci moze predpisovat lieky aj pre dospeleho. je to lekarka pre deti a dorast, nie pre dospelych. sestricka sice povedala, ked stretla moju sestru, ze mozme tam byt asi do takej 25-tky. ale napr. mne uz sestra raz povedala, ze skor by som sa mala drzat rad mojej alergologicky nez obvodnej lekarky (akoze aj jej, ale viac alergologicky), lebo ze je to detska lekarka a alergologicka je pre dospelych. takze ja uz fakt neviem. teraz som naposledy brala od obvodnej lekarky sirup proti kaslu a od alergologicky antibiotika... neviem, co mi pomohlo skor.

moj zubar je tiez skvely. vola sa dr. Kascak a je na Sidlisku Sekcov. proste je super. gynekologa este nemam (nechodim ku ziadnemu este, i ked by bolo nacase, ale nijakeho dobreho nepoznam, ta neviem no...), ty chodis ku ktorej?

mirka 23

No už je na čase:), ale vravela, že pokiaľ chodím do školy tak môžem chodiť. Tento rok končím, takže budem tiež meniť, ale neviem ku komu. Keď si zmeníš lekárku, tak potom daj vedieť, či si spokojná.
Ja mám zatiaľ veľmi dobrého zubára. Gynekologičku nemám najlepšiu, ale dá sa. Keby som našla lepšiu, tak určite tiež zmením.

majka_

a inak kedy by si akoze tak normalne odisla od obvodnej lekarky? ked skoncis skolu alebo kedy? tak proste "zdravy cas", zeby si odtial vypadla :o)... brasko ma 22 rokov a tiez chodi ku mojej detskej lekarke.

majka_

ona je akoze dobra, len... si uz pomaly po tych maminych slovach pripadam jak nejaky obor medzi malymi usmrkanymi detmi. :o)

mirka 23

Majka, ja mám 23:) Naposledy som bola pri lekárke pred troma rokmi, aj to len pre nejaký papier a cítila som sa trocha hlúpo, ale mne sa nechce riešiť lekárku. No a tú detskú mám na trojke, len teraz už bývam na Sekčove.