Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co robit ked skulim na jedno oko? ako sa toho zbavit? pls

Maser9

očný lekár áno, bud máš oko poškodené natrvalo alebo čiastočne- bud sa ti to zlepší alebo ostaneš slabšie vidieť na jedno, ale je to úplne normálne

Skalli

co mam robit?ked som sa narodila mala som na bok hlavicku,pretoze v mamininom brusku som sa velmi nehybala...nastastie to sa napravilo no lenze kvoli tomu som velmi skuli na obidve oci..ako 4 rocna ma operovali na jedno oko nastastie na to uz teraz neskuli..neskor ako 7 rocna ma zase perovali dalsie ocko..no lenze uz som bola starsia a to sa uz nepodarilo..stale skulim :( na zakladnej sa mi nesmiali..no teraz ako som na strednej sa mi za to dost cassto vysmievaju a davaju mi vselijake prezivky..velmi sa za to hanbim..hanbim sa ludom pozriet do oci a tak..v poslednom case ma to strasne trapi..neviem co mam robit ....ked si len predstavim ze cely svoj zivot budem skulit...pomoc

jablonkaa

ak mas spravnu korekciu ocnej chyby a aj tak oko zabieha, jedine riesenie je operacia strabizmu. je plne hradena zo zdravotneho poistenia a robi sa v kazdom veku. najvacsia uspesnost je vsak u deti.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co robit ked skulim na jedno oko? ako sa toho zbavit? pls - Fórum - ZDRAVIE.sk