Mandle-vyber

Príspevok v téme: Mandle-vyber
vodka

Viem ze to tu bolo pisane viac krat ale tak podrobnejsie ako by som chcela som to tu nenasla. Najde sa prosim Vas niekto kto mi popise ako prebiehal vyber mandli ci uz lokalne alebo v narkoze uplne PODROBNE co NAJPODROBNEJSIE ako to prebiehalo? Zaujima ma uplne vsetko ci uz prepoeracne vysetrenia, kolko krat vam brali krv, ako dlho vam to po operacii krvacalao proste uplne vsetko co najviac ako si pamatate. Chcem to takto podrobne napr: prisla som do nemoc. vzali mi krv...na druhy den ma operovali, muslea som amt an sebe...pichli mi lokalku( ajVas pocit pri tom), piebeh zakroku..ak ste boli v narkoze , vsetko po prebudeni DETAILNE..potom strava...nejake problemy...
Ako dlho ste boli PN, a este ma zaujima ako dlho sa nemoze pootm pit,bo zvyknem chodit casto an diskoteky a vzdy si 2-3 fernety dam:))
Dakujem Vam vsetkym vopred

zuzic

preco:kvoli malemu bielemu flaciku na mandli este nie je potrebne ich vybrat. ak nema dcerka caste anginy alebo ine problemy nie je petrebny zakrok.ta bodka to je len cap.

preco

Ahoj. Mam desatrocnu dceru, ma na jednej mandi maly biely fliacik. na orl lekarka usudila, ze moznombude treba po este nejakych vysetreniach mandle vybrat. Som proti, ale bojim sa nejakych dasich komplikacii, chronickeho zapalu, neviem co este dalej sa moze stat. Pisete tu o zmene v stravovani a zivotneho stylu. Kde sa mozem o tom dozvediet viac? Hlavne o strave. Pripadne sposoboch bezpecneho otuzovania. O precisteni organizmu, ale vhodneho a bezpecneho aj pre deti.

barbinka

ludka: mne vybrali rok a pol dozadu a zatiaľ som spokojná. Žiadne bolesti hrdla, nič. Jedine som bola prechladnutá. A pokiaľ som ich mala, tak každé dva mesiace na pohotovosti som trávila. Mala som chronický zápal mandlí. A dokonca mám krajšiu pleť a tiež som sa zbavila mykózy.

ludka313

ahojte ja mam problem uz asi osem rokov bola som na vsetky mozne vysetrenia a nic mi nezistili teraz to absolvujem zase najnovsie mi zacali vypadavat vlasy uz som zufala mam velky strach z operacie jeden lekar mi radi ich vybrat iny zasa nie pradte

karin11

Baby dakujem za radu, aj ked neviem prečo mi lekarka povedala na zaklade vysledkov, že ich netreba vyberať, ale radšej jej poviem, že si ich chcem dať vybrať na vlastnu žiadosť a nie až vtedy keď zistím že som tehotna a budu mi ich chcieť vybrať až potom, ale už môže byť neskoro.
A neviete niekto či sa musia vybrať mandle aj pred operáciou v celkovej anestéze, ak je tam ten chronický zapal?
Lebo nezaberajú ani žiadne antibiotika.
Majte sa.

Ivka 1

Retra samozrejme strava je velmi dolezita ale ak su mandle uz v takom stave,ze sa tam nachadzaju priehlbinky,
je potrebne dat ich von. V prehlbinkach,ktore vznikli z hnisavych zapalov sa drzia bakterie,ktore sa velmi
tazko likviduju a sposobuju stale nove
zapaly. Vtedy je lepsie ak mandle idu radsej von. Inak som toho nazoru,ze poklial sa to len trosku da,tak mandle
radsej nevyberat.Ved existuje cely rad protibakterialnych doplnkov vyzivy, s ktorymi sa problem s mandlami da velmi
pekne vyriesit.

retra

Ja som sa zbavila chronickeho zapalu mandli, aj chronickej nadchy, bola som chronickym pacientom. Lekari tento termin "chronicky" radi a casto pouzivaju, lebo vtedy si uz ich a krasne z teba rizuju. Zbavila som sa toho po odmoreni tela, kopec literatury a novych poznatkov mi dopomohlo k tomu vratit sa do normalneho stavu, byt zdravy. Pre telo je choroba anomalia, odchylka od normalu, tak ze je vzdy pripravene na to zabojovat a zdolat chorobu, len mu treba k tomu dopomoct. Ja som zacinala stravou, co je 80% uspechu.