Mandle-vyber

Príspevok v téme: Mandle-vyber
vodka

Viem ze to tu bolo pisane viac krat ale tak podrobnejsie ako by som chcela som to tu nenasla. Najde sa prosim Vas niekto kto mi popise ako prebiehal vyber mandli ci uz lokalne alebo v narkoze uplne PODROBNE co NAJPODROBNEJSIE ako to prebiehalo? Zaujima ma uplne vsetko ci uz prepoeracne vysetrenia, kolko krat vam brali krv, ako dlho vam to po operacii krvacalao proste uplne vsetko co najviac ako si pamatate. Chcem to takto podrobne napr: prisla som do nemoc. vzali mi krv...na druhy den ma operovali, muslea som amt an sebe...pichli mi lokalku( ajVas pocit pri tom), piebeh zakroku..ak ste boli v narkoze , vsetko po prebudeni DETAILNE..potom strava...nejake problemy...
Ako dlho ste boli PN, a este ma zaujima ako dlho sa nemoze pootm pit,bo zvyknem chodit casto an diskoteky a vzdy si 2-3 fernety dam:))
Dakujem Vam vsetkym vopred

kaciatko13

boze vodka, to myslis vazne s tym pitim? ty kokso, ma zaraza, ked niekto ide na operaciu a ide mu len o to, kedy si moze zase naliat...

kaciatko13

vodka, kukni si to na tomto linku: www.zzz.sk ...tam su aj moje reakcie (kaciatko13) aj inych, mnohi aj ti, co boli len teraz nedavno :D

kosa

vodka,

lekar si prestuduje tvoj lekarsky zaznam.
Lokalne:
rano clovek dostal injekcije do dutiny, caka sa asi 10 minut az to zacne fungovat, potom ti da lekar drzat taku malu mysku a on sa sprta so svojimi instrumentmi a vyrezava mandle. po operaciji je clovek relativne unaveny a spi, neda sa hovorit.
ale pocul som o jednom Hindusovi co hned na druhy den pil rum ( nepancovany) a aj hovoril a aj fajcil ( marsky).
takze je to relativne.

karcher

takže všetko od A do Z- ráno som došla na príjem,odkiaĺ ma poslali do izby,kde som sa prezliekla..po 5 minútach prišla pre mńa doktorka a spravila mi vyšetrenie-kukla do hrdla,nosa,na hlasivky a do uší,či nemám nejaký zápal..potom som sa znova vrátila do izby..za pol hodinu prišla sestrička a dala mi oblbovačku-takú vodičku pod jazyk...no a potom ma vzali na vozík a šup na sálu,kde mi dali čiapku a taký hábit..ľahla som si na stôl,dali mi štipec na prst,ktorý monitoruje funkcie/len mi povedali,že infúziu mi zavedú,až keď budem spať/no a potom prišiel rajský plyn a spánok/.....keď som sa prebudila dávali mi ĺadové obklady okolo krku,tiekla mi infúzia s liekmi proti bolesti a dosť ma bolelo brucho,aj som asi 5 krát vracala krv..no ten deň som len prespala-ešte v živote som tak dlho nespala..ďalší deň mi to kontrolovali..krv mi nebrali,len ke´d som bola na predoperačnom vyšetrení,..v nemocnici som bola 5 dní,pretože som na 2.deń dostala vysokú teplotu-38,7,tak mi dávali čipky do zadku/žiadna sláva/..diétu som mala-jedla som len banány,jogurty,zemiakovú kašu a žiadne teplé jedlá....bolelo to asi tak týždeň..potom som bola aj na kontrole po týždni..myslím,že by si si mala dať tie 2 týždne pauzu od alkoholu..aby to náhodou nezačalo krváca´t a nemusela si ísť znova ležať..ak ťa ešte niečo zaujíma som k dispozícií