HAK je karcinogenna !

den

mimochodom mam velmi dobre kamaratky a su neveriace a maju krasny nazor na zivot a predstavte si, hoc neveria v Boha, tiez nechcu sexovat pred manzelstvom a nicit si zdravie s Hak?Takze to nieje len o krestankach a ateistkach!Potom co ich k tomu vedie?
A je mi troska smutno, ze krestanky, kt, sa tak nazyvaju ziju volnym sexom.
Tak to su potom troska divne krestanky!Pripada mi to farizejske.
A tebe misicka, vsak si pisla, ze si panna a beries hak koli zdravotnym problemom.Vsak zijes cisto, tak nechapem o com si tu pisala.Alebo to ides zmenit?Ale to je vlastne tvoja vec, len co to tu vlastne obhajujes?

misicka

den, ak si nemyslis ze moj nazor bude mat citujem "nulovy vyznam" tak ti ho kludne mozem napisat: tak co sa tyka sexuality, som zato aby si to clovek poriadne zvazil a sexualne sa zblizil s clovekom ktoreho naozaj lubi a planuje s nim buducnost, prosti HAK nie som teda ak to neberu 17rocne deti ale ludia ktori si momentalne deti dovolit nemozu..no zaroven respektujem ludi ktori su proti HAK a su za sex az po svadbe, nevidim na tom nic zle

misicka

a este pozor POZOR, ty tu urazas ludi ktori nesuhlasia s nazormi tvojich zastancov, konkretne si ich nazvala mrzakmi, myslim ze nevies co znamena nediskriminovat ludi za ich nazor, smutne a zaroven trapne

den

a kto potom , napisal, ze konecne nejaky inteligentni clovek napisal?
A tych ateistov to bolo myslene vseobecne, ze nemam nic proti nim a ci si abo niesi ateistka malo v tomto bode nulovy vyznam.
A ked si krestanka, tak si na akej strane, ak sa smiem opytat?Lebo ma tym troska meties ohladom nazoru na HAK?

pozor!

MISICKA neafektuj, ze ta NEZAUJIMA ci som zena ci nie, napisala si taky mudry/a takze vlastne ani nevies na koho reagujes. (Trapne)
Ja som pisala SVETOVA ZDRAVOTNICKA ORGANIZACIA tvrdi ze hak je karcinogenna. NIE!! CIRKEV ODMIETA ANTIKONCEPCIU!!! Lebo vidim ze par "nadsencov" si to zamiena. A pomaly idu tvrdit ze veriaci hadam ani nesexuju a robia z nas nejakych anti...neviem co! Ten kto nesuhlasi(nemyslim do bodky) co pisu den a nmj tak to je skutocny mrzak,. stvoreny touto zlou dobou! A je mi takeho cloveka len luto!!! Ved tu vobec nejde o to kto sexuje, kto nesexuje, kto berie hak kto neberie hak. Ja som poukazala na to ze HAK je velmi skodliva a to je moj nyzor. A dosledky bude vidno az o vela rokov neskor. Lebo nase mamy taketo veci nebrali a generacia antiky este nie je natolko stara aby vgidela dosledok, ja len dufam ze ked budete mat 50 rokov(AK ICH BUDETE MAT) tak si mozno raz spomeniete na toto forum.

misicka

mimochodom den, ja nie som ateista, som veriaca..a vobec som nepovedala ze krestania su neinteligentni alebo ze ty si menej inteligentna, ja ta vobec nepoznam a hodnotit cloveka podla toho aky nazor ma na sex si nedovolim

den

a pozor misicka, ja sa neodvazujem napisat, ze krestania si neinteligentni, teda potom aj ty presadzujes a myslis si ze len ten tvoj nazor je spravny..tak pozor na recicky!A ja ti nekazem, ako mas zit, je to tvoja vec, ja len hovorim aj o inych moznostiach a pohlade na sexualitu.A nemyslim si , ze som koli tomu nazoru menej inteligentna ako si ty!Tak pozor!

den

..ved odpoved si dostala o sexualnom probleme.Koli tomu sa rozvadzat by bolo trapne tvrdenie, lebo na tom druhom si vazim aj nieco ine a nie ten vykon v posteli!
A ano rozvod nieje pripustny, ale za istych okolnosti je anulacia mozna, ale to je o inom.

den

nazor proti nazoru, dva poly pohladu!
Nic ine.
Misicka, to bolo len prislovie a netvrdim, ze si hus a ak si to tak pochopila, tak sa ti ospravedlnujem.
Bolo mi len divne, ze si sa ozvala, ze aj ty si v tom vreci touto vetou:mimochodom ja nie som ten typ cloveka ktory sa vyspi s hocikym,
a ja samozrejme viem a aj si vazim aj ateistov, pretoze maju klady a su to dobri ludia, no ktori ako aj medzi nami su cierne ovce.Len sa v nazoroch na Hak nezhodneme a ani na interupciach tot vse.