Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aka je sanca ze to babetko bude zdrave?

Príspevok v téme: aka je sanca ze to babetko bude zdrave?
markretka

ahojte mam znamu proste od zac. tehotenstva zazivala velmi vela stresu teraz je cca v 16-17tt (neviem to presne),cele dni preplakala,trapila sa predvcerom bola uplne vystresovana, pohadala sa s priatelom skolabovala zacala krvacat(je velka rpavdepodobnost ze si udrela brusko)..
lekari sa zatial nechc vyjadrit ci sa im to babetko podari zachranit/ci bude zdrave...nemate nahodne niekto s takymito pripadmi skusenosti??chcela by som aspon tak zhruba vediet si sa zazraky naozaj deju:(
dakujem Markreta

miminka545

prepacte,ja by som sa chcela opytat..taka zvlastna otazka,ale ako sa im zadarilo? skusali cez plodne dni? ci hocikedy ci ako? my stale nic... a dost sa kvoli tomu trapim

kikulka

ja pravda,že bábätká sú náchylné na stres mamičiek,ale veľa žien si tým v tehotenstve prejde a bábätká sa narodia v poriadku,tvoja kamarátka by mala byť teraz v čo najlepšej pohode,nohy vyložené a nič namáhavé nerobiť...to pomohlo aj mojej mame,keď čakala mňa,2x ma skoro potratila,ale našťastie som tu živá,zdravá,takže nech sa kamarátka nebojí

lea

urcite ano, mam kamaratku, ktora cele tehotenstvo prezivala velke stresy, manzel ju fyzicky napadal, starsi syn bol neustale chory a ona sa vzdy od neho niecim nakazila, viackrat bola hospitalizovana, a babatko sa narodilo uplne v poriadku

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aka je sanca ze to babetko bude zdrave? - Fórum - ZDRAVIE.sk