Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Malovat sa ???

Príspevok v téme: Malovat sa ???
luckaaa

caute. mam 15 rokov a denne sa odlicujem, niekedy pouzijem aj peeling alebo gommage. pouzivam make up ( miss sporty-so clear ) a puder.este nejaky ten lesk a spiralu.mam zopar vyrazok. nie je to prilis wela na taku mladu plet, ked pouzivam make up a nan potom este puder na zmatnenie? ake znacky pouzivate? pod make up nepouzivam ziadny krem ani nic,maximalne korektor.

snehovavlocka

ja mam problematicku plet ale cim som si davala viacej make-upu tym to bolo horsie ...ked osm sa vecer odlicila tak to bolo este horsie ako pred tym =(...aj mama mi vravela ze to neni dobre ale teraz som na to prisla sama staci acnecolor(samozrejme ako korektor nekydam si to na celu tvar) a puder =) potom si dam ma ocka spiralu,ceruzku a pusu lesk a je to!=)

sonka

snehovavlocka... aha, no tak ok, keď nemáš problematickú pleť, tak ti kľudne stačí make - up. Ja tiež nemám problémy s pleťou, no make - up používam aj napriek tomu. V lete používam hlo. s uv-filtrom, aby ple)t chránil pred slnkom a v zime má make-up zas pleť chrániť pred mrazom. Samozrejme mal by to byť kvalitnejší make-up.

snehovavlocka

vies co sonka ja som sa rozhodla ze si ho nekupim nemam taku plet ze by som musela pouzivat make up nebudem na seba zbytocne davat make up...zatial ostanem pri pudry=)...inak bola som v dm-ke aj som si skusala vzorky su to genialne make-up ale zatial som si ho nekupila =)

sonka

snehovavlocka... ja avon vôbec nemus´ňim, akurát tie guličky sa mi ovedčili a potom ešte krém na ruky a nohy, inak už viac nič.

snehovavlocka

no ja nemam dobre skusenosti s avonom...ak tak tak iba ceruzky na oci a sprchace nic ine...ale tie gulicky pouzivas skor ako licenku nie??? ale ja potrebujem taky puder na celu tvar nejaky co krije a nieje za chvilku leskla plet tak pls poradtte=)

sonka

snehovavlocka... no, tak to máte dobrú akciu, tka ju len využi a napíš aký je. Tak miss sporty je fakt blbý, to máš pravdu a keď ´ta pleť po púdri svrbí a necítiš sa v ňom dobre, tak ho ani nepoužívaj, veď v 1. rade sa ty musíš cítiť príjemne. Ja ešte na make - up použ. brondzové guličky od avonu a mám ich už 2. rak a ešte dllho dllllho vydržia, navyše sú skvelé, tak odporúčam.

snehovavlocka

no a teraz je v DM akurat akciove balenie ...len make up + oplicovaci gel=)...urcite si to pojdem kupit...a potom napisem svoje dojmy s toho make-up...ale ja pouzivam make-up na take vynimocnejsie prilezitosti...doteraz som mala miss sporty no a vcera som ho vyhodila do kosa nesmierne otrasny make-up a puder to isteee takze s miss sporty som skoncila... ale tiez by som potrebovala radu ohladom kompaktneho pudra ako sa pytala avrilka ja mam tiez miss sporty sice ma nesfarbi na oranzovo ale zato ma po nom svri tvar...nemam pod nim dobry pocit...tak poradte nejaky kompaktny pudrik....nejaky fakt dobry =)...dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Malovat sa ??? - Fórum - ZDRAVIE.sk