Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

v auticku

00001

Kašlite na rodičov, zaleste si do izby, pustite si na PC alebo telke film, zakrite sa pekne dečkou, ku tomu nejaké pukance a hlasná hudba. Bude to skoro ako "v kine" a vaši nebudú nič počuť okrem toho filmu:)))
PS: z filmu nebudete mať nič, ale je to super

sussina

sklopte sedacky.. lahni na brusko do stredu ..tie sedacky ta udrzia..pozor na rucnu a priatel ide na teba.. da sa to aj na chrbte a ked ta niekde nieco zatlaci, nic sa nedeje.. ak ste spravne nazhaveni ani to nezacitis... nejaka modrina za to stoji :)alebo kupte dodavku a dajte dozadu matrace ;D

kuk

no my už chodíme k priateľovi domkov a postieľka je pohodlná :) ale v lete bude dobré autíčko a kdekoľvek :D a kedykoľvek

inka.

no v lete je veľmi teplo, ale pre mna je to určite lepšie ako teraz v zime. a to ešte ked bude mrznúť !!! a mám studene ruky a je mi hrozne zima. chlapom je ľahko, stiahnu si nohavice a hotovo. a my sa musíme vyzliecť uplne. ale aspon ja si dám vždy len blúzku, alebo svetrík, čo sa rozopína a nemusím si ho davať úplne dole. teda ale bez podprsenky.
a to kúrenie : ja mrznem a priateľovi je teplo. tak čo s tým?

autickarka

dam sa na styri na zadne sedadla,tvar mam pri bocnom okne a priatel je za mnou na kolenach,mozno zlozite ale jednoduche :))
pre kuk:tak ked ti je zimka tak si predsa prikurte :))

kuk

no jednoducho na zadnom sedadle sa dám na 4 a priatel sa trochu postaví.... no mierne je v predklone, aby sa tam dal.... ale je to super :D a aj on si pochvaluje

vrmvrm

fuuu...autickarka..od zadu? mohla by si mi to niako popisat, bo toto si v takom malom priestore neviem predstavit...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

v auticku - Fórum - ZDRAVIE.sk