Kde ste dostali 1 menstruaciu

katttka

Ja som mala 11, doma v lete cez prazdniny. Najprv som sa zlakla, co sa deje, aj ked som uz vedela, co je menstruacia. Bol to sok. Mamke som to ani nepovedala, prisla na to na druhy den, ked uvidela spinave nohavicky. Dala mi hned vlozku, vtedy boli len take hrube. Pamatam si, ze to bol divny pocit. A tiez som plakala, bola som na to este mlada asi.

nuggetka

MIRKA 23 ...nevedela...ale mamka to tušila už večer keď som jej povedala,že ma strašne boli brucho...ráno som mala na gaťkach krv a začala som plakať...strašne skoro som začala dospievať

wwwwww

baku, asi az tak nehorazne ta to brusko nebolelo, ked ti zabrali dva ibuprofeny. Ja by som si musela dat 4 a potom este hodinu som v krcoch...

baku

doma.. mala som 14.. a brutalne nehorazne ma bolelo brucho.. v zivote nikdy viac tak strasne ako vtedy... takmer som sa povracala.. len som sa zvijala na gauci.. maminka ma lutovala a musela ist do susedov pozicat ibuprofen lebo doma sme nic nemali.. 1 tableta mi nezabrala tak som si musela supnut dve.. a odvtedy pravidelne kazdy mesiac ale nastastie s minimalnymi bolestami :)

wwwww

Ja som mala 14 a akurat som prisla z Ludovej Skoly Umenia domov:) Uz na hudobke (mali sme teoriu) ma tak cudne bolelo brucho ako nikdy predtym a doma na zachode na gatkach vytok sfarbeny docervena, hned som vedela, o co ide a mamka mi dala Libresse, co mi nechala sestra, ked u nas bola, aby som mala, ked dostanem. Skusala som si tu vlozku uz predtym, hovorila som si, ake to je hrube a ako sa s tym divne chodi. Teraz ficim na Always. Mamka mi povedala, ze som uz zena a povedala aj ockovi, ktory ma lutoval, lebo ma priserne bolelo brucho, rano mamka skocila k lekarke po tabletky proti bolesti. Mam uzasnych rodicov.

vikuska

na dovolenke v tatrach ked som mala 13 rokov. vedela som o co ide a mama mi dala vlozku (taku vatovu - vtedy moc velky vyber nebol).
pamätam si ze vzdy som sa na zakladke kontrolovala na wcku cez kazdu prestavku ci som nahodou nepretiekla, tie prve mesiace boli dost stresujuce kym som si zvykla a aj kvalita vloziek odvtedy uz znacne postupila.